Sabonio nori daugybė NBA ekipų, bet „Pacers“ turi kitą planą lietuviui

NBA netiki, kad Indianos „Pacers“ komanda ilgai savo gretose turės aukštaūgių Domanto Sabonio ir Myleso Turnerio duetą.

Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

ESPN žurnalistas Zachas Lowe‘as teigia, kad „Pacers“ komanda sulaukė ir sulauks skambučių dėl M.Turnerio ir D.Sabonio, o naujokų biržos vakarą atmetė pasiūlymą už M.Turnerį.

„Lyga netiki, kad „Pacers“ išlaikys Sabonio ir Turnerio duetą. Šis netikėjimas dar labiau padidėjo, kai naujokų biržoje komanda pasirinko Bitadzę. Komandos daug skambina dėl Turnerio ir Sabonio. Naujokų biržos vakarą „Pacers“ atmetė pasiūlymą už Turnerį. Šie skambučiai toliau tęsis“, – sakė žurnalistas.

„Pacers“ naujokų biržoje G.Bitadzę pasirinko 18-uoju šaukimu.

D.Sabonis šią vasarą gali pasirašyti naują kontraktą su „Pacers“ komanda, o po kito sezono gali tapti apribotuoju laisvuoju agentu. 

Žurnalistas pažymi, kad dabartinis „Pacers“ planas – bandyti žaisti su D.Saboniu ir M.Turneriu viename penkete, tad ekipą greičiausiai paliks Thaddeusas Youngas.

D.Sabonis turėtų užimti sunkiojo puolėjo vietą starto penkete ir jau šią vasarą sulaukti solidaus kontrakto pasiūlymo iš Indianos ekipos vadovų.

Vis tik kitų ekipų vadovai išlieka skeptiški, žiūrėdami į tokį duetą priekinėje linijoje, kuris ankstesniais sezonais gerų rezultatų neatnešdavo ir abu krepšininkai geriausiai jausdavosi žaisdami centro pozicijoje.

 


Rašyti komentarą...
v
vienas
2019-06-29 22:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
abu bandei?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų