Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse ketvirtadienį dėl bronzos kovos Lietuvos imtynininkė Danutė Domikaitytė.

Moterų imtynių svorio kategorijos iki 68 kg pusfinalyje trečiadienį lietuvė susitiko su tituluota latve Anastasija Grigorjeva ir pralaimėjo jai rezultatu 3:10.

D. Domikaitytė epizodiškai pirmavo (1:0), tačiau latvė tuomet 2 kartus iš eilės pelnė po 4 taškus ir taip susikrovė pergalingą persvarą. Po pirmojo kėlinuko latvė pirmavo jau 8:1.

Antrajame kėlinuke kova buvo apylygė, abi imtynininkės surinko po 2 tšk. Beje, kova kiek užsitęsė nes vienai iš dalyvių prireikė pagalbos.

Lietuvės kova mažajame finale numatyta ketvirtadienį apie 20 val. D. Domikaitytės varžove taps bulgarės Sofijos Georgijevos ir rumunės Alexandros Anghel dvikovos laimėtoja.

D. Domikaitytė žaidynių ketvirtfinalyje pribloškė pasaulį. Lietuvos sportininkės dvikova su savo žiūrovų palaikoma Rio olimpine vicečempione iš Baltarusijos Marija Mamašuk baigėsi rezultatu 2:2, tačiau pagal papildomus kriterijus teisėjai pergalę skyrė Danutei.

A. Grigorjeva – ne ką mažiau grėsminga varžovė už M. Mamašuk. Latvė yra keturiskart Europos čempionė ir dukart pasaulio čempionatų bronzos medalininkė.