Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse kovą dėl medalio pratęsė lietuvis Artužūras Seja.

Europos ir pasaulio vicečempionas A.Seja vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą (34.303) ir netgi pasiekė neoficialų Europos žaidynių rekordą. Antras finišavo baltarusis Dmitrijus Tretjakovas (34.543), trečias liko vengras Balaszas Birkasas (34.901).

Iki šiol geriausias Europos žaidynių rezultatas priklausė vengrui Miklosui Dudasui. Jis 2015 m. Europos žaidynėse distanciją buvo įveikęs per 34.568 sek.

Pusfinalio rezultatai:

Moterų vienviečių kanojų 200 m rungties pusfinalyje Rūta Dagytė liko 8-a (55.604) ir į finalą nepateko. Galutinėje įskaitoje ji užėmė 14-ą vietą tarp 16 dalyvių.

A.Seja finale plauks ketvirtadienį 14.25 val. Iš karto po jo – 14.30 val. – vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties finale plauks Europos žaidynių čempiono titulą ginantis Henrikas Žustautas.