Vokietijoje baigėsi jau 10-asis pasaulio motokroso čempionato sezono etapas. Elitinėje – „MXGP“ – klasėje su „Husqvarna“ motociklu lenktyniavo ir 21-erių metų Arminas Jasikonis.

9-ą vietą kvalifikacijoje užėmęs lietuvis pirmąsias lenktynes baigė 12-as, atsilikęs daugiau nei 46 sek. nuo nugalėtojo slovėno Timo Gajserio („Honda“).

Antras finišo liniją kirto šveicaras Arnaud Tonusas („Yamaha“), trečias – jo tautietis Jeremy Seeweris („Yamaha“).

Antrosios lenktynės A. Jasikoniui buvo geresnės. Jis finišavo 7-as ir jau tik 20 sek. pralaimėjo pergalę šventusiam T. Gajseriui.

Mūsiškio komandos draugas latvis Paulis Jonasas finišavo antras ir pakartojo geriausią sezono rezultatą.