Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras, kuriame antrą pergalę iškovojo Čilės rinktinė,

Čiles futbolininkai griuvo, klydo, kūrė ir kovėsi kol galiausiai  2:1 palaužė Ekvadorą.

Jose Fuenzalida 8-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė Čilės rinktinę į priekį 1:0.

Enneris Valencia 26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Alexis Sanchezas 51-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė Čilei pergalę 2:1.

Šis A. Sanchezo įvartis ir antroji pergalė garantavo Čilės rinktinės patekimą į tolimesnį etapą. C grupėje juos aplenkti gali tik Urugvajus, o Japonijos ir Ekvadoro komandos jau žais tik dėl formalumų.