Argentinos futbolo rinktinė artėja prie dar vienos skaudžios turnyro pabaigos. Pergalių taip ir nepasiekiantys argentiniečiai atsidūrė vos per žingsnį nuo iškritimo iš „Copa America“ turnyro.

Lionelis Messi pasižymėjo įvarčiu, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo lygiųjų 1:1 su Paragvajumi.

„Barcelona“ žvaigždė pasižymėjo 57-ą rungtynių minutę, kuomet tiksliu smūgiu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

Prieš tai, 37-ą minutę, Paragvajaus gretose buvo pasižymėjęs Richardas Sanchezas.

Įdomu tai, kad Paragvajus galėjo Argentiną ir įveikti, tačiau šios rinktinės nariui Derlisui Gonzalezui nepavyko realizuoti baudinio, kuris buvo skirtas 62-ą minutę.

Dabar dvi rungtynes sužaidusi Argentina yra surinkusi vos vieną tašką ir užimą paskutinę ketvirtą vietą B grupėje.

Tuo metu Kolumbijos rinktinė užtikrintai žygiuoja pirmyn ir iškovojo antrą pergalę iš eilės, šį kartą rezultatu 1 – 0 įveikę Katarą.