Londono „Chelsea“ futbolininkai 2018-19 metų sezoną užbaigė triumfu Europos lygoje.

Trečiadienį angliškame finale Maurizio Sarri auklėtiniai dviejų labai skirtingų kėlinių mače 4:1 sutriuškino Londono „Arsenal“.

Tai buvo paskutinė „kanonierių“ proga pakliūti į kito sezono Čempionų lygos turnyrą, ką būtų garantavusi pergalė.

Finalinė dvikova Baku olimpiniame stadione prasidėjo nervingai.

Per pirmąjį pusvalandį „Chelsea“ nė karto nesmūgiavo į vartus, „Arsenal“ tik du.

Pastarųjų gretose pavojingą tolimą smūgį atliko Granitas Xhaka, kamuolys praskriejo šiek tiek aukščiau skersinio.

„Chelsea“ geriausią progą pasižymėti pirmajame kėlinyje turėjo Olivier Giroud, tačiau jo smūgį atrėmė Petras Čechas.

Prancūzas savo pasiekė antro kėlinio pradžioje, kai 49-ą minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į čeko saugomus vartus.

60-ąją minutę gražią „mėlynųjų“ atakų tiksliu smūgiu užbaigęs Pedro padvigubino „Chelsea“ persvarą.

Netrukus O.Giroud buvo pargriautas baudos aikštelėje pažeidus taisykles

Edenas Hazardas 11 m baudinį mušė užtikrintai ir „Chelsea“ pirmavo jau 3:0.

Įspūdingas Alex Iwobi (69 min.) smūgis iš baudos aikštelės prieigų nepaliko vilčių Kepa Arrizabalaga ir grąžino viltį „Arsenal“ (3:1).

Praėjus vos 3-ims minutėms jas dar kartą gesino „Chelsea“ žvaigždės E. Hazardo įvartis (4:1).

Belgui galbūt tai buvo paskutinės rungtynės žaidžiant už „Chelsea“.

Pranešama, kad jis šią vasarą turėtų papildyti Madrido „Real“.