Futbole nutinka visko, tačiau tai, kas savaitgalį vyko Nyderlandų ketvirtoje lygoje, kamerų užfiksuojama itin retai. Rungtynių teisėjas pats įmušė įvartį, jį įskaitė ir pabėgo nuo nukentėjusios komandos futbolininkų.

Antrajame dvikovos tarp „Harkemase“ ir „HSV Hoek“ komandų kėlinyje šeimininkai pirmavo 3:1 ir užtikrintai artėjo pergalės link.

Vis tik, netrukus visai netikėtai savo futbolo „įgūdžius“ pademonstravo teisėjas. Įvykius baudos aikštelėje iš arčiau norėjęs matyti arbitras pribėgo prie vartų, o skersai siųsto perdavimo ir riedinčio kamuolio išvengti jis nepajėgė.

Atvirkščiai – teisėjas tarsi pastatė koją taip, kad kamuolys būtų nukreiptas tiesiai į vartus. Nestipriai teisėjo paspirtas kamuolys kirto vartų liniją, o pats teisėjas iškart įskaitė įvartį.

Raudona apranga vilkintys futbolininkai nėrėsi iš kailio ir mosavo rankomis, tačiau pats įvarčio autorius demonstratyviai bėgo nuo jų kol galiausiai pasiekė vidurio liniją ir pasiūlė pratęsti mačą.

(nuo 04:00 min.)