Formulės-1 čempionas Lewisas Hamiltonas iškovojo jau 76-ąją karjeros pergalę, tačiau britui teko dėl jos vargti neįprastai ilgai.

„Mercedes“ lenktynininkas po vienintelio sustojimo techninio aptarnavimo zonoje turėjo atlaikyti nuožmias „Red Bull“ piloto Maxo Verstappeno atakas, kurios tęsėsi iki pat finišo.

Visgi, antras finišo liniją pasiekęs olandas už incidentą boksuose su Valtteri Bottu buvo nubaustas 5 sekundžių bauda, bei galiausiai klasifikuotas ketvirtoje pozicijoje.

Lyderiams už nugarų visą laiką važiavęs „Ferrari“ lyderis Sebastianas Vettelis finišavo antras, V. Bottas – trečias.

Kitas „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas startavo vos 16-as ir visą laiką buvo priverstas bandyti aplenkti lėtesnius varžovus.

Lenkdamas vieną iš jų Monake gimęs sportininkas galine bolido dalimi kliudė barjerus ir susprogdino padangą.

Važiuodamas aptarnavimo zonos link jis pažeidė bolidą ir galiausiai buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių.

Po šios pergalės čempionato lyderio L. Hamiltono (137 tšk.) persvara prieš komandos draugą V. Bottą (117 tšk.) siekia jau 20 taškų.

Trečią vietą bendroje įskaitoje užima S. Vettelis (82 tšk.).

Kitas F-1 etapas po dviejų savaičių vyks Prancūzijoje.