Kawhi Leonardas pelnė daugiau nei trečdalį Toronto „Raptors“ taškų ir per žingsnį priartino Kanados ekipą prie didžiojo NBA finalo.

„Raptors“ išvykoje 105:99 (22:32, 24:17, 26:26, 33:24) įveikė Milvokio „Bucks“ ir Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2.

Tai buvo trečia iš eilės „Raptors“ pergalė, seriją jie pradėjo atsilikdami 0:2. Apskritai, tai pirmas kartas per visą šį sezoną, kai „Bucks“ patiria tris pralaimėjimus iš eilės.

„Bucks“ stipriai pradėjo rungtynes, bet taip ir nesugebėjo pabėgti į priekį. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes rezultatas buvo 93:93, bet tada tritaškį smeigė Fredas VanVleetas, išvedęs svečius į priekį. Šeimininkai galėjo išlyginti rezultatą, bet M.Brogdonas suklydo likus žaisti 26,8 sek. Tada sekė Pascalio Siakamo dėjimas, iš esmės padėjęs tašką.

Toronto klubą paskui save tempė K.Leonardas, pelnęs 35 taškus (6/17 dvit., 5/8 trit., 8/9 baud.), atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 7 ir perėmęs du kamuolius. 15 taškų puolėjas pelnė vien per paskutinį kėlinį.

Nuo suolo pakilęs F.VanVleetas pridėjo 21 (7/9 trit.), Kyle’as Lowry 17 (2/8 trit.), P.Siakamas 14 (13 atk. kam.) taškų.

„Bucks“ komandai Giannis Antetokounmpo surinko 24 (7/15 dvit., 2/3 trit., 4/9 baud.), Ericas Bledsoe 20, M.Brogdonas 18 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 16 taškų.