Ronaldo pats siūlo naują „Juventus“ trenerį: sirgaliams tai nepatiks

Prieš beveik metus iš Madrido „Real“ į Turino „Juventus“ klubą persikėlęs penkiskart geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo jau spėjo tapti Italijos čempionų simboliu.

Cristiano Ronaldo (nuotr. SCANPIX)
32

Be fantastinio žaidimo aikštėje portugalas stengiasi dalyvauti ir komandos „virtuvės“ reikaluose – vos paskelbus apie naujo Turino klubo trenerio paieškas C. Ronaldo pasiūlė savo kandidatą.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ronaldo – kaip vynas: su metais tik geryn

Iki šiol prie „Juventus“ vairo stovėjo italas Masimilliano Allegri, tačiau specialisto ir klubo vadovybės keliai išsiskyrė.

C. Ronaldo mano, kad Turino klubui galėtų vadovauti buvęs jo treneris Madrido „Real“ klube, iš „Manchester United“ komandos žiemą atleistas portugalas Jose Mourinho.

Kaip skelbia leidinys AS, futbolininkas jau pasiūlė šį variantą „Juventus“ valdžiai, tačiau abejojama, kad C. Ronaldo norai virs realybe.

Visų pirma, pats J. Mourinho kadaise minėjo, kad norėtų likti ištikimas taip pat Italijoje besivaržančiam Milano „Inter“ klubui.

Antra, „Juventus“ sirgaliai mielai J. Mourinho tikrai nepriimtų.

Šiemet UEFA Čempionų lygos grupių etape, rungtynių tarp „Juventus“ ir „Manchester United“ metu, vietiniai italų sirgaliai užgauliojo strategą, o vėliau, Mančesterio klubui iškovojus pergalę, J. Mourinho ironiškai pridėjo savo ranką prie ausies tarsi rodydamas, kad iš jų nori tik dar daugiau triukšmo.

Tuomet specialistas buvo nušvilptas, o epizodo vaizdo įrašas netrukus pasklido internete.

Tiesa, vėliau, spaudos konferencijoje, portugalas pripažino, kad taip elgtis profesionalams nederama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų