„Betsafe-LKL“ stipriausių komandų ketvertą trečius metus iš eilės sudarys tos pačios komandos. Tai tapo aišku po paskutinio išlikimo mūšio sostinėje.

Po pralaimėjimo svečiuose atsitiesęs Vilniaus „Rytas“ savo žiūrovų akivaizdoje Utenos „Juventus“ klubą pranoko 84:63 (23:11, 19:19, 24:15, 18:18).

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-1. Pusfinalyje vilniečiai surems ginklus su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.

Į itin svarbią pergalę nugalėtojus vedė iki šiol serijoje vidutiniškai po 3,5 taško metęs Mindaugas Girdžiūnas, kuris šįkart pelnė 17 taškų.

Po 16 taškų pridėjo Arciomas Parakhouskis ir Arnas Butkevičius.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Dovis Bičkauskis, kurio sąskaitoje – 17 taškų. Tiesa, įžaidėjas atliko tik 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Lemiamame ketvirtfinalio mūšyje „Rytas“ dominavo ir pradėjo tolti jau pirmosiomis minutėmis – sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio skirtumas tarp klubų buvo dviženklis 19:7.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai surengė spurtą 13:2 bei pabėgo 38:19, o iškart po pertraukos įgijo ir 20 taškų persvarą 50:30 bei jos neišbarstė iki pat ketvirtojo kėlinio.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. „Juventus“ neberado jėgų toliau kovoti, o tuo pasinaudojęs „Rytas“ dar labiau padidino pranašumą bei šventė triuškinančią pergalę.

Žydrūno Urbono auklėtinius skandino klaidos. Svečiai prarado 20 kamuolių, kuomet „Rytas“ – 12.

Pirmosios pusfinalio tarp „Ryto“ ir „Neptūno“ rungtynės Klaipėdoje bus žaidžiamos gegužės 22-ąją, o jau gegužės 24-ąją šios komandos susitiks Vilniuje.