Gyva Ispanijos futbolo legenda, vienas geriausių pastarojo dvidešimtmečio vartinininkų, ilgametis Madrido „Real“ vartų sargas, šiuo metu ginantis FC „Porto“ klubo garbę, Ikeras Casillasas, baigia futbolininko karjerą.

Gegužės 1-ąją širdies smūgį treniruotės metu patyręs ispanas buvo išgabentas į ligoninę, iš kurios vartininką medikai paleido po 5 dienų.

Nors tądien I. Casillasas tikino, kad jaučiasi gerai, ir apie savo karjeros pabaigą nepranešė, tampa aišku, kad kartu su „Porto“ klubo sezono pabaiga žymusis vartininkas pakabins pirštines ant vinies.

„Nežinau, kas bus vėliau, bet svarbiausia, kad šiandien esu gyvas ir esu čia. Jaučiuosi daug geriau, dabar kelias savaites, gal kelis mėnesius, pailsėsiu“, – išleistas iš Porto miesto ligoninės kalbėjo I. Casillasas.

Vis tik, dabar aišku, kad ispano karjera baigsis gegužės 25-ąją, kuomet Porto klubas paskutinį kartą susigrums su Lisabonos „Sporting“ ekipa.

I. Casillasas 5 kartus triumfavo Ispanijos pirmenybėse, 2 kartus iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę, 4 kartus iškovojo šalies taurę, 3 kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje, 2 kartus kėlė UEFA Super taurę į viršų, kartą tapo pasaulio čempionu ir dukart tapo europos čempionato nugalėtoju.