Milvokio „Bucks“ krepšininkai pergale pradėjo Rytų konferencijos finalą, nors didžiąją dalį rungtynių buvo priversti vytis Toronto „Raptors“ ekipą. Vis tik galingas finišas mačo pabaigoje nulėmė šeimininkų pergalę 108:100 (23:34, 28:25, 25:24, 32:17).

„Bucks“ serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios rungtynės po dviejų dienų vėl vyks Milvokyje.

„Raptors“ pirmajame kėlinyje susikrovė 13 taškų persvarą, prieš lemiamą ketvirtį vis dar pirmavo 83:76, o likus žaisti 3 min. 31 sek. buvo priekyje 100:98.

Bet „Bucks“ susitikimą baigė spurtu 10:0, kai „Raptors“ per šią atkarpą prametė visus 8 metimus iš žaidimo. Ketvirtą kėlinį „Bucks“ laimėjo net 32:17.

Nugalėtojams Brookas Lopezas pelnė 29 taškus (4/11 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 4 metimus. Graikas Giannis Antetokounmpo surinko 24 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ ekipai Kawhi Leonardas (9 atk. kam.) ir Kyle’as Lowry (7/9 trit.) atitinkamai pelnė 31 ir 30 taškų. 15 pridėjo Pascalis Siakamas ir daugiau nė vienas Toronto klubo narys nepelnė daugiau nei 6 taškų.