Policijos pareigūnai: sumažinti nelaimingų nutikimų skaičių galima keliais būdais

Sausio 9-ąją, antradienį, mūsų šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 5 žmonės, tarp jų 1 nepilnametis. Nukentėjusių ir žuvusių pėsčiųjų skaičius vis dar išlieka ganėtinai didelis, todėl labai svarbu išlikti atidiems dalyvaujant eisme. 

Policijos pratybos (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Per parą policija užregistravo 38 techninius eismo įvykius, 4 įvykiuose dalyvavo neblaivūs asmenys. Policijos pareigūnai nustatė 7 neblaivius vairuotojus, vieno vairuotojo girtumas viršijo 1,5 prom. Išaiškinta 17 neblaivių dviračių vairuotojų, nustatyta 90 pėsčiųjų ir dviratininkų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, 290 pažeidimų padarė automobilių vairuotojai.

Ryte, 6.55 val. Kaune, Raudondvario pl., 48 m. moteris, vairuodama automobilį „Opel Zafira“, sukdama į kairę, nepraleido priešpriešine eismo juosta tiesiai važiavusio automobilio „Toyota Hilux“ ir su juo susidūrė. Susidūrimo metu „Opel Zafira“ vairuotoja buvo sužeista, moteris gydoma ambulatoriškai.

REKLAMA

Taip pat Kaune, prieš pat vidurdienį, 11.40 val., Sukilėlių pr. ir Lazūnų g. sankryžoje, 64 m. vyro vairuojamas automobilis „Opel Vectra“, sukdamas į kairę susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „Chrysler Voyager“. Susidūrimo metu buvo sužeistas pastarojo automobilio vairuotojas, vyras gydomas ambulatoriškai.

Popietę, apie 15.10 val., Trakų r., kelyje Trakai – Rūdiškės – Pivašiūnai – Alytus, piliečio atsakingumas padėjo sulaikyti neblaivų vairuotoją. Policija gavo pranešimą apie įtartinai važiuojantį automobilį „VW Golf“, kuris buvo sustabdytas Trakų r., netoli Žukiškių kaimo. Pareigūnai nustatė, kad automobilį vairuoja visiškai girtas 53 m. vyras, jam buvo nustatytas 2,78 prom. girtumas. Vairuotojas buvo sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Sutemus, 17.15 val. Šiauliuose, Vytauto ir P. Višinskio gatvių sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje automobilis „Porshe Cayenne“, vairuojamas 28 m. vyro, kairės pusės veidrodėliu kliudė į pėsčiųjų perėją įbėgusį 7 m. berniuką, kuris krisdamas atsitrenkė į prieš perėją sustojusį ir pradėjusį važiuoti automobilį „Audi A4“. Sužeistas vaikas buvo paguldytas į ligoninę.

Policijos pareigūnai tikina, kad laikydamiesi Kelių eismo taisyklių ir dėvėdami šviesą atspindinčius atšvaitus, galime išvengti nelaimių kelyje. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų