Dauguma vidutinio ir vyresnio amžiaus  europiečiai nepatenkinti savo erekcija ir galvoja, kad  per menkos galimybės sekse trukdo jiems  sukurti šeimą ir siekti karjeros.

Tyrimo duomenimis, kuri atlikta vienos žinomos farmacijos kompanijos užsakymu, 30 proc. europiečių vyrų turi erekcijos problemų, o 60 proc. nori „kietesnio“ ir ilgesnės erekcijos.

Be to, 65 proc. apklaustųjų tvirtino, kad dėl nepasitenkinimo erekcija sekso metu, jie praranda pasitikėjimą savo jėgomis, o net 90 proc. įsitikinę, kad tos problemos trukdo šeimoje, visuomeninėje ir profesinėje sferoje.

Tyrimo autoriai taip pat patikrino respondentų žinias ir paaiškėjo, kad Turkijoje ir Vokietijoje tik 34 proc. ir 47 proc. apklaustųjų žino, jog erekcinė disfunkcija – tai nesugebėjimas pakankamai pasiekti ir palaikyti erekciją lytinio akto metu. Paaiškėjo, kad labiausiai lytiškai išprusę – ispanai, nes teisingai į klausimus atsakė 79 proc. respondentų.

Tyrimas buvo atliekamas internetu pasirinktinai: Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Rumunijoje, Turkijoje ir D.Britanijoje. Apklausoje dalyvavo 4,2 tūkst. vyrų ir 4,3 tūkst. moterų, kuriems 25 - 64 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų