35 000 kilometrų ir 3 dykumos, 5 kalnų grandinės bei 37 valstybės. Tokį iššūkį, važiuodamos „Subaru XV“ automobiliu pasirengusios įveikti dvi kanadietės – Corinne Copreni ir Jess Watt. Spalio 14 dieną jos aplankė Vilnių: mūsų šalies sostinė yra vienas iš miestų, įtrauktų į šios labdaringos kelionės maršrutą.

Iššūkių nebijančios moterys važiuoja per Europą ir Aziją ne savo malonumui: pagrindinis jų kelionės tikslas – labdara. Jos renka lėšas Mongolijos švietimo ir sveikatos apsaugos įstaigoms. Būtent todėl kelionės, kuri liepos mėnesį prasidėjo Londone, o po to driekėsi per Italiją, Albaniją, Graikiją, Bulgariją, Rumuniją, Turkiją, Gruziją, Azerbaidžaną, Turkmėniją, Kazachstaną iki pat Mongolijos, o po to per Rusiją atgal į civilizuotą Europą, toliausias taškas buvo Mongolija. Šalis, kurioje ir keliai ne patys geriausi (kaip pačios keliautojos prisipažino – kai kur jų paprasčiausiai nebuvo...), ir žmonės gyvena toli gražu ne tokiomis sąlygomis, kokios įprastos mums... Mokyklos ten skurdžios, apie kokybišką sveikatos priežiūrą dažnai irgi galima tik svajoti. Todėl Coriine ir Jess tikisi savo ilga kelione surinkti lėšų, kurie bent kažkiek padėtų Mongolijai pagerinti savo švietimo ir sveikatos apsaugos sistemą (jeigu norėtumėte paaukoti šiam projektui kažkiek lėšų, visą informaciją rasite šios kelionės interneto svetainėje www.offtrax.ca).

REKLAMA

Reklamos specialistė Corinne ir profesionali fotografė Jess važiuodamos per daug neskuba. Jos nesiekia šį atstumą iki Mongolijos ir atgal įveikti kuo greičiau.

Tačiau drąsios nuotykių ieškotojos prisipažino, kad komforto tokioje kelionėje neieško. Jos jau yra mačiusios daug pasaulio valstybių, o darbų specifika ir gyvenimo būdas leidžia atsidurti gana egzotiškuose kraštuose su kuprine ant pečių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų