Antrą pergalę penktosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo rungtynėse iškovojo Dalaso "Mavericks" klubas. Antradienį svečiuose po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio Dalaso krepšininkai 103:91 (23:30, 24:28, 27:23, 29:10) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją San Antonijaus "Spurs" klubą, kuriam pralaimi serijoje iki keturių pergalių 2:3.

Beje, antrajame šio mačo kėlinyje "Spurs" pranašumas prieš svečius buvo išaugęs iki 19 taškų (29:48), tačiau ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pataikė vos 3 metimus iš 17.

31 tašką nugalėtojams pelnė, 8 kamuolius po krepšiais atkovojo bei 5 perėmė, 3 rezultatyvius perdavimus atliko bei 2 varžovų metimus blokavo Michaelas Finley (Maiklas Finlis).

21 tašką į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Nicks Van Exelis (Nikas Van Ekselis), 14 - kanadietis Steve`as Nashas (Stivas Nešas), 12 - Waltas Williamsas (Voltas Viljamsas), 11 - meksikietis Eduardo Najera.

Antrųjų rungtynių iš eilės dėl kelio traumos svečių gretose nežaidė vokietis Dirkas Nowitzkis (Dirkas Novickis).

23 taškus "Spurs" komandai pelnė, 15 kamuolių po krepšiais sugriebė, 6 rezultatyvius perdavimus atliko bei vieną varžovo metimą blokavo Timas Duncanas (Timas Dankanas).

20 taškų į svečių krepšį įmetė Stephenas Jacksonas (Stivenas Džiaksonas), 14 - Malikas Rose`as (Malikas Rouzas), 12 - Bruce`as Bowenas (Brusas Bouvenas).

Šeštąsias Vakarų konferencijos finalo rungtynes komandos Dalase žais ketvirtadienį.