Po intensyvaus koncertų bei darbų televizijoje maratono, atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu atsitvėrė tylos siena ir išvyko su mylimuoju Donatu Ivanausku atsikvėpti į Filipinus.

Justė Arlauskaitė-Jazzu (nuotr. asm. archyvo)

Justė Arlauskaitė-Jazzu (nuotr. asm. archyvo)

Šeštadienio rytą jos paskyroje atsirado įrašas, kuriame Justė atvirai pasidalijo savo mintimis bei išgyvenimais, kuriuos teko jai patirti. Garsi atlikėja neslėpė, kad po kelių savaičių egzotiškoje šalyje ji suprato, kad gali laisvai ir atvirai kalbėti apie patirtus emocinius išbandymus.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu ruošia staigmeną: „Šie metai man yra ypatingi“

Savo pranešimu ji taip pat sutiko pasidalinti ir su tv3.lt skaitytojais.

„Pastarieji pusė metų man buvo labai sunkūs. Aš neatsimenu, ar kada nors tiek dirbau, tačiau tai ne skundas. Aš dievinu savo darbą, nes gyvenu muzikoje. Esu laiminga ir kasdien garsiai dėkoju už šią nuostabią dovaną. Ir jei tik dirbčiau, kurčiau, būtų tikrai viskas nuostabu. Bet ne, taigi negali viskas būti paprasta.

Aš per pusę metų visiškai susivalgiau emociškai. Išgyvenau kūrybinį, įkvėpimo procesą, visiškai neturėjau sienų, buvau atvira, pažeidžiama, sakyčiau netgi silpna, nes viską atiduodavau albumo įrašams, repeticijoms tarp Vilniaus ir Londono, pasiruošimui arenoms. Ir, matyt, kai esi visiškai švari ir atlapa širdimi, pradeda lipti aplinkos šiukšlės. Tai taip ir atsitiko“, – dėstė J. Arlauskaitė.

REKLAMA

Emocinių išbandymo metą išgyvenusi Jazzu taip pat pasidalijo, ką jai teko patirti: „Aš patyriau psichologinį spaudimą ir smurtą, su kuriuo susitaikyti nepavyks niekada ir niekam. Dažnai man žmonės sako: „Juste, kodėl tu šitaip reaguoji, duok durniui kelią“, „Nekreipk dėmesio“ ir kitas sparnuotas frazes. Ne, to nebus. Per šitiek metų scenoje aš išmokau daug – kaip reikia nekreipti dėmesio irgi išmokau. Bet visuomet yra „bet“.

Šį kartą aš išsigandau gyventi, man atsinaujino panikos priepuoliai, negalėjau miegoti, dinginėjo balsas, puoliau į visišką depresiją. Aš tiesiog išsigandau gyventi tarp baisių, labai baisių žmonių. Galvojau, kad žmones pažįstu gerai, kad puikiai skiriu gėrį nuo blogio, ir staiga realybė smogė tiesiai į paširdžius. Ir dabar, gulint hamake, galėčiau sakyti: „Viską pamiršau, tai nesvarbu, nereikia sureikšminti“. Bet aš tiesiog toliau bijau. Bijau dvigubų standartų, bijau tų, kurie tūkstančiais būrėsi į grupes ir diskutavo, kaip sugriauti mano karjerą ir gyvenimą, bijau agresijos“, – atvirai rašė atlikėja.

Dar sausio mėnesį dainą „Wild“ išleidusi Justė taip pat sulaukė ir netikėtos gerbėjų reakcijos – jos vaizdo klipas ir daina buvo masiškai vertinama neigiamai.

Jazzu (Gabrieliaus Jauniškio nuotraukos) (nuotr. Organizatorių)

„Ir nesuprantu, kodėl tiek žmonių, išmokę naudotis internetu, jaučiasi dievais, teisėjais ir kritikais. Kodėl man kažkas aiškina, kaip aš turiu atrodyti, kaip turiu kurti. Kodėl reikia iškraipyti mano žodžius savaip? (Jei jau Tapinas tada apsišiko, nes nesugebėjo atskirti netikros anketos ir nepatikrinęs bandė klikus surinkti, tai apie ką čia iš viso. Iš esmės visų veidai pasimatė tada, ypač kolegų, ir jūs žinote, kas jūs esate).

REKLAMA

Kodėl ateiti ir apšikti kitam galvą yra gerai, o gauti atsaką į tai – negerai? Taip kad ne – durniam kelio aš neduosiu. Ir galit mane vadint dramos karaliene, sakyti, kad be reikalo švaistau jėgas, nes tai kova su vėjo malūnais, bet yra daug silpnesnių žmonių už mane ir aš puikiai žinau iki to tie durniai gali privesti. Pati išgyvenau grasinimus ir visišką tamsą, ir gyventi tapo nemiela. O stipresniems pavydžiu, bet mokomės gi ne iš stipriųjų, o iš jo didenybės Gyvenimo“, – rašė ji.

Per „M.A.M.A 2018“ muzikos apdovanojimus geriausios atlikėjos apdovanojimą pelniusi Justė taip pat drąsiai išsakė sako mintis.

„Pačiam idiotų subujojimo pike atlaikiau M.A.M.A apdovanojimus, filmuodavausi, repetuodavau iki išnaktų ir galiausiai viską vainikavo mano pirmas solinis turas penkiose arenose. Atvirai – aš kasdien gerdavau raminamuosius arba migdomuosius, ištisai verkiau ir kabėjau ant lašelinių, nes buvau absoliučiai nerviškai išsekusi. Apie fizinį išsekimą net nešneku, nežinau, kaip mane pastatydavo ant kojų. Prieš pat arenas sau pasakiau: „Stop, gana“. Negaliu pasiduoti tuščiavidurėms emocijoms, nes turiu ir toliau pildyti savo svarbiausią misiją – dainuoti, dovanoti muziką“, – rašė Jazzu.

Visą įrašą rasite čia

patarimas
2019-03-30 12:21:04
perskaiciau ir supratau, kad kaip buvote chamka tokia ir likote...... Kol savo pasisakymais izeidinesite zmones juos vadindama durniais, idijotais........ apsisiko, apsiko, tokios reakcijos ir sulauksite. Manote, kad kuo skandalingesnius , izeidziamesnius zodzius vartojate, tai galvojate, kad tokiais skandaliukais kuriate sau reklama. Tik vienas pvz.: V. Kernagiui nereikejo izeidineti ir zeminti zmoniu, kad taptu zmoniu numyletiniu aktoriumi, dainininku. Visa Lietuva jo gedejo...... praejus tiek laiko visi siltai prisimena.
Atsakyti
(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu ruošia staigmeną: „Šie metai man yra ypatingi“
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Seneliox 2019-04-06 15:00:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tūkstančiai renkasi į šios puikios dainininkės koncertus. Lietuvoje jai nėra lygių. Bet kai reikia palaikymo komentarų po straipsniu, jų nėra. Ar sunku uždėti laiką ir parodyti tiems keliolikai debiliškų morozų kur jų vieta? Jei jau plojom per koncertus, tai palaikykim ir tada, kai to palaikymo manau tikrai reikia.   ATSAKYTI
Ar 2019-04-06 10:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
jau visur viską nusiskutai? Gal dar kur nors plaukelis liko, kad depresija išsivystė. Tokia graži, talentinga moteris, ir pati sau kenkia.    ATSAKYTI
Diana 2019-04-05 10:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Puiku Juste.Nekreipk i siuos atsilikelius zmones.Lietuviai ziaurus ne tik sau ,bet ir kitiems.As dziaugiuosi ,kad tu jautiesi geriau,o sitie zmogiuksciai ,tegul jie sau gyvena.Ir as nekenciu tokiu zmoniu,bet man tas pat ar jie juokiasi ,ar apkalba.As esu as.Tu esi nepakartojama.gerbiu tave.ir palaikau.Sekmes visakeriopos,jei kada pasimatysim ,isimink mano zodzius ,as tau juos priminsiu,tada suprasi ,kad tai rasiau as.Su Pagarba.   ATSAKYTI
Vargšytė 2019-04-03 02:03:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Dieve kaip gaila šitos arogantiškos pasipūtėlės. Visiems px, tai net į depresiją griuvo. Nusileisk ant žemės višta, ir gyvenk bendruomenės gyvenimą, žvaigždė mat.   ATSAKYTI
mergyt 2019-04-02 01:31:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nesusireikšmink per daug, nemanyk kad visi tavim domisi ir visiem esi įdomi, man pavyzdžiui visiškai esi nulis ir manau ne as viena tokia ir slepk savo aroganciją nes tada visai ne kas atrodai   ATSAKYTI
7 2019-03-31 22:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Perskaiciau..ir nesupratau.Ar lietuviu kalboje nebera kitokiu zodziu,kuriais noreta issakyti savo mintis ir pamastymus.Musu kalba tokia grazi...nesmagu.

   ATSAKYTI
Kristina 2019-03-31 14:54:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Laikykis! Stiprybes Tau!   ATSAKYTI
Miau 2019-03-31 01:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pati kalta. Per daug pasikelus yra ta jazu , nezino kas beesanti.    ATSAKYTI
Jūrara 2019-03-31 22:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Žino ar nežino... Koks skirtumas! Kokia teisia turime kitus smerkt ir kritikuot?    ATSAKYTI
to Jūrara 2019-04-05 14:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
o kokią teiSIĄ ji turi visus vadinti idijotais, apsišikusiai, bjauriais, kiaunėm, marozais ir t.t.? Neteisk kitų ir pats nebūsi teisiamas.    ATSAKYTI
Mano 2019-03-30 21:03:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taip uzsaugink plaukus ir depresije dinks paklausyk pencinyko Pupa !!!!!   ATSAKYTI
Gimlaisva 2019-04-06 15:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiaip jau gal pamiršai kad jau trečią dešimtmetį laisvėje gyvenam, todėl kiekvienas galim laisvai elgtis. Nori susisuki kokią šukuoseną, nori nusidažai plaukus žaliai, nori nusiskuti plikai. Bet tokiems sovietinio debilizmo, budulizmo ir morozizmo įsikūnijimams aišku per mažai smegenų kad tai suprasti.   ATSAKYTI
RICKA 2019-03-30 20:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jos lyti zino tik Prusaitis o del depresijos tai ji pasibaigia kada surandi kur randasi maxsima
   ATSAKYTI
liepa 2019-03-30 20:02:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Juste ,,tu turi psihologiniu problemu ,jeigu pati negali jas iveiti turi kreiptis pagalbos i specialistus .Bet mano patarimas tau -maziau skaityk komentarus ,nes komentarus dazniausiai raso tie kurie gyvenime neranda saves ir nieko nera nuveike naudingo .Tai silpni zmones .Kurk ,dainok ,buk laiminga ,gyvenk savo gyvenima .Nepasidok ,gyvenimas vienas ir gana trumpas kad svaistyt savo laika nekompetingiems komentarams ,eik per gyvenima iskelta galva nes tu niekam nieko neskolinga .

   ATSAKYTI
Jo 2019-03-30 19:46:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kokios ji lytis taip ir Man nedaeina paaiskynkit pr asa u ačiū už viską !!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
ric 2019-03-30 20:31:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PRUSAICIO PAKLAUSK
   ATSAKYTI
Senis 2019-03-30 18:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Siūlau tuščių straipsnių -- nekomentuoti..    ATSAKYTI
Stiprybės, talentingoji mergaite !!!! 2019-03-30 17:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tu nuostabi, unikali -didžiuokis savimi, o ne grauž save !!!! Ne vieniša esi-mylima. Tarp žmonių vaikšto daug „nežmonių”, bukų, piktų, netolerantiškų -neverta kreipt dėmesio. Tai bailiai ...   ATSAKYTI
Nuomone 2019-04-03 17:40:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ji sugebejo visus zmones apdergti, tad jos problemos, niekada jai to neatleisiu, tad man jos dainavimas lygus 0, o depresija tegul gydosi, jau vien plauku nuskutimas tai parodo.   ATSAKYTI
Xx 2019-03-30 16:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tuščia moteris,tik tiek.   ATSAKYTI
Lina 2019-03-30 14:50:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ateik pas mane padirbti į darželio grupę.25 asmenybės tave kaip mat pakels iš depresijos
Natūralus dopingas!O jau žmones kaip atskirsi.
Lengva depresuot su pinigais po saule.   ATSAKYTI
A 2019-03-30 14:16:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Zmogui depresija ir vistiek pilamos siuksles ant jos..
Slykstus zmones...   ATSAKYTI
Eisra 2019-03-30 17:50:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O ko ji dar gali tiketis? Pati ir apsisiko. Taip jei ir reikia,kad ir kas su ja vyksta. Net straipsnio neskaiciau,siutina jos lindimas i visur po tokiu jos pasisakumu.   ATSAKYTI
Gerda 2019-03-30 13:36:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lazda turi du galus, bet tik dar per mažai atsisuko už išsityčiojimą tėvų ir vaikų.   ATSAKYTI
Jadzius 2019-03-30 13:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Vėl ji lipa į tą pačią pelkę, vėl ji nelaiminga, vėl ji auka, patyrusi įsivaizduojamą smurtą... Kurk muziką geriau, o ne sukis savo tuštybių mugėje. Toks įspūdis, kad tu negali gyventi tarp žmonių, lyg iš kito kosmoso nusileidusi   ATSAKYTI
Eca 2019-03-30 17:10:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nuo parasuto nukritusi.   ATSAKYTI
Patirtis 2019-03-30 12:54:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir vėl neapsieina be kitų žeminimo,durninimo,dek savo aroganciją i lentyną,gimdyk vaikus ir turėsi geresnės atostogas kaip Filipinai,rasi gyvenimo prasmę ir palaimą,kiekvienam reikia kovoti dėl vietos po saule ir nereikia norėti,kad visi tave garbintų,uztenka pagarbos,bet tą pagarbą užsitarnauti reikia ,tik gerbiantis kitus ją užsitarnaus pats   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Parduotuvės gimtadienis (nuotr.  Loretos Kondratės)
„Tai vienas iš labiausiai legendomis apipintų įrenginių. Džiaugiuosi, kad dalis bauginančių apie jį skleidžiamų mitų šiandien sugriuvo“, – šypsodamasis sakė žinomas dailininkas ...
Rokas Čepononis ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė  (tv3.lt fotomontažas)
Atlikėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir jos vyras Rokas šiandien švenčia pirmagimio Toro gimimo dieną. Liepos 14-ąją jam suėjo 3 metai.  Naujienų portalui tv3.lt Irūna ...
A. Vedrickaitė, foto D. Teišerskis
„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininkę ir muzikinio projekto „Dangus“ dalyvę Augustę Vedrickaitę. Liepos 14-ąją moteriai sukanka 35-eri. ...
Gimtadienyje  pasirodė ir seniai viešumoje matytos pramogų pasaulio žvaigždės(nuotr. Viltė Domkutė) (nuotr. Fotodiena.lt)
Išskirtiniame gimtadienyje pasirodė seniai viešumoje matytos pramogų pasaulio žvaigždės, kuriame žinomi žmonės galėjo susipažinti su naujausiomis technologijomis. „Tai ...
Petro Daunio gimtadienio šventė (nuotr. Dariaus Kučio)
Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklando kalbos apie atlikėjo Petro Daunio ir verslininkės Rasos Arlauskienės užgimusius naujus santykius. Ilgai manyta, kad 28-erių ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų