Edita (tv3.lt koliažas)

Edita (tv3.lt koliažas)

Pokyčiams įkvepiančioje realybės laidoje „Namas“ išgarsėjusi Edita (33) turbūt bene labiausiai įsirėžė projekto gerbėjams ir žiūrovams atmintyje. Šviesiaplaukė moteris savo drąsa ir tvirtu charakteriu iškart išsiskyrė iš kitų dalyvių. Tiesa, tokia Edita ir gyvenime – už save kovojanti ir nebijanti savo nuomonės.

Realybės šou „Namas“ metu buvo atskleista ir istorija, dėl kurios moteris pateko į šį projektą. Pasak laidos rengėjų, du žodžiai, kuriais galima pravirkdyti Editą, yra – alkoholikų genai. Projekto metu Edita papasakojo, kad buvo įvaikinta ir to ilgą laiką nežinojo. Jos įtėviai paslaptį slėpė iki tol, kol jai suėjo 14 metų.

Grožio sferoje dirbanti moteris sutiko su tv3.lt skaitytojais pasidalinti savo asmeninio gyvenimo užkulisiais ir jos mylimu darbu.

Edita, kiek laiko dirbate grožio srityje?

Jau skaičiuoju penktus metus. Iš pradžių priauginau blakstienas, vėliau nėriau gilintis ilgalaikio makiažo subtilybių. Aš dirbau įvairiose įmonėse, buvau, kaip sakant, juoda darbininkė, eilinis žmogus. Man visuomet buvo labai įdomu, kaip sukuriamas toks įvaizdis.

REKLAMA

Pamenu, pasiskolinau pinigų, kad galėčiau nueiti į mokymus. Tuo metu mamai, auginančiai sūnui, buvo per brangus malonumas taškytis tokiais pinigais mokymams. Kai viso mėnesio algą turi vienai dienai padėti, yra per daug. Manau, kad visoms, kurios dirba tokį darbą, reikia paminklą pastatyti.

Ar nebuvo sunku įsitvirtinti? Atrodo, kad grožio specialisčių tikrai yra labai daug...

Buvo be proto sunku. Kai tik baigiau mokymus, mane kaip tik išmetė iš darbo, ieškojau kabineto, kas mane priimtų, kad galėčiau kviestis klientes ir gražinti jas. Kiekvieną kartą atsimušiau į sieną. Viskas pagerėjo, kai išvykau į Klaipėdą, o anksčiau Mažeikiuose klientes puošdavau jų namuose.

Turbūt ir žmonių, kurie susidomėjo jumis, tikrai padaugėjo...

Žmonės daugiau kreipiasi iš smalsumo. Klausia, ar pešioju antakius, bet aš tuo neužsiimu. Kitąkart žmogui įdomu ateiti už kelis eurus pažiūrėti, kaip realybėje ta Edita atrodo. Bet gandai yra viena, kita – realybėje. Aš nenoriu, kad eitų bet kas ir tiesiog žiūrėtų į mane, kaip į eksponatą. Na, o jei norite mane pamatyti, galite atpažinti prekybos centruose, kino teatruose...

Kokias procedūras atliekate?

Lūpos, akys, antakiai, ilgalaikio makiažo šalinimas ir panašiai. Aš tvarkau nesusikalbėjimo ir nesusipratimo pasekmes. Užsiimu ir ilgalaikio makiažo, ir tatuiruočių šalinimu. Būna visokių atvejų. Kaip juokauju – ir paišau, ir trinu. Jei moterys bijo, sakau, kad nėra ko, jei kas ne taip gyvenime – viską galima anuliuoti ir vėl pradėti iš naujo. Tik reikia atsirinkti, kur, kokios priemonės, kad neprisidaryti žalos.

REKLAMA

Ar pati esate save kaip nors pasitobulinusi?

Aš prisiauginusi nagus, blakstienas ir plaukus. Mano plaukai neauga, jų nedaug, todėl visą gyvenimą norėjau ilgų kasų, kad būčiau kaip tikra lietuvaitė. Mano pačios nagai stiprūs, bet prisiauginu dėl patogumo, kad būtų tvarkingi ir gražiai nulakuoti, nelūžtų. O mano darbe būna visko – tai atsitrenki su nagu, tai dar kas, dėl patogumo.

Kaip vertinate moteris, kurios pasisako prieš bet kokį gražinimąsi ir yra tik už natūralų grožį?

Aš pabrėžiu savo klientėms, kad bet kokių nesąmonių tikrai nedarysiu. Mes namuose su juodu pieštuku galime prisidaryti nesąmonių. Aš paryškinu jų natūralų grožį, nedarome čia barbių.

Merginos, kurios naudojasi ilgalaikėmis procedūromis, tobulinasi, jei turi pinigų, noro keistis, kodėl ne? O tos, kurios bumba, sako, kad negražu, per daug, man atrodo, kad pačios neturi pinigų ir pavydi.

Aš anksčiau irgi negalėjau sau leisti prisiauginti plaukų, nagų ar blakstienų. Negimiau turtingoje šeimoje, kad galėčiau tuo mėgautis. Dabar atėjo ta diena, kai galiu sau leisti, tai kodėl to nedaryti? Jei noriu antakių, nueinu ir pasidarau tuos antakius. O tos, kurios kalba, dažniausiai neturi pinigų, tik to nepripažįsta. Neseniai dariau merginai ilgalaikį lūpų makiažą, neatsidžiaugiau rezultatu, tačiau atsirado tų, kurie sakė, kad negražu, baisiai atrodo... Ar skauda žmonėms nuo to? Jei aš noriu, aš pūsiu, didinsiu. Aš tokia ir būsiu. Ne dėl kitų mes gyvename. O brudą pila tas, kas pavydi arba neturi pinigų.

REKLAMA

Projekto „Namas“ dalyvė Edita (nuotr. asm. archyvo)

Projekto „Namas“ dalyvė Edita (nuotr. asm. archyvo)

Ar brangios grožio procedūros?

Kainos yra įvairios. Į jas įeina priemonės, darbas, mano mokymai, praktika, žinios. Atsižvelgiu, ar klientė su senu ilgalaikiu makiažu, ar ne. Kaina tikrai nėra maža, bet atsižvelgiu į tai, kad moteris, kuri turi mažesnį biudžetą, irgi nori būti graži. Dėl to dažnai skelbiu akcijas ir konkursus, kad moteris, kuri negali sau leisti išleisti tų pinigų, galėtų pasilepinti ir tuo pasinaudoti. Dėl to kainos svyruoja. Per savo gimtadienį net klientėms leidau nemokėti – ne aš dovanas gavau, o aš joms dovanojau. Pinigai visiems yra skaudi tema, todėl geriau neįvardyti.

O tai kas jums moteryje yra gražiausia?

Man gražiausia – vidus, kuris mažiausiai matomas. Nėra negražių moterų – visos esame gražios. Kiekviena esame tobula, tik ne visi mokame tai įžvelgti ir vertinti.

Atrodo, kad darbe praleidžiate visą laiką...

Aš darbe galiu būti ir šeštadienį ir sekmadienį, tai mano malonumas. Džiaugiuosi tuo, ką veikiu ir ką darau. Man patinka džiuginti ir kelti šypseną, pasitikėjimą kitiems. Esu atkreipusi dėmesį, kad kitos grožio specialistės neleidžia savo klientėms jų trukdyti savaitgalį... Tai palaukite, tu paėmei iš jos pinigus pirmadienį, o į iškilusius klausimus negali atsakyti? Man gali skambinti bet kada, dėl kiekvieno iškilusio klausimo. Kaip sugebėjau paimti pinigus, taip sugebu atsakyti ir į iškilusius klausimus. Esu dėkinga visoms klientėms, kurios savo grožį patiki man. Tik jų dėka esu, kas esu.

REKLAMA

O ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Aš labai mėgstu gamtą, gryną orą. Mano didžiausias poilsis – išvažiuoti į kaimą, pas uošvius į sodybą ir gryname ore, lauke ramiai pagulėti. Atrodote tikrai savimi pasitikinti ir drąsi – ar tikrai tokia ir esate?

Aš savimi esu labai patenkinta, net pagalvoju, kad esu per didelė savimyla. Pasipylė komentarai, kad mano baisūs paakiai, kokios blakstienos, nagai lyg pas vanagą... Atsisėdau ir galvoju: Gražina yra ir pasitobulinus veidą, prisipūtusi krūtinę, bet ji jiems irgi neįtinka. Aš neįtinku, nes nesu prisipūtusi, o ji netinka dėl to, kad prisipūtusi. Panašu, kad žmonės yra prasto regėjimo arba suintensyvėjęs jų pavydas.

U
2019-03-07 22:02:50
Is pirmo zvilgsnio galvojau labai gerianti moteris,be to nagla,stacioke,mananti gali nurodyneti,teisti,mokinti ,mano yra faina ,grazi,bet taip nera.papultu man i nagus ji ,pasakytu ,kaip turiu gyvent ir daryt ,tai pamatytu is kur kojos dygsta,na nebent pries degredavusias gali haustis kazkuom.nemaloni moteris.grazina irgi issako savo nuomone,bet ji svelni,tolerantiska,minksta.ir kitaip i ja ziurim .mazeikiskei reikia tobuleti viskame visapusiskai su zmoniu esamoj aplinkoj
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Di 2019-03-14 20:55:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nu man tai kaimiete ,gali det nagus ka nori,nepakeisi to ka turi chamska kaimiete   ATSAKYTI
Rema 2019-03-11 18:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Edita taip it toliau siek to ko svajoji..
O tos kur sneka palikim sneket jum tam ir dave liezuvi    ATSAKYTI
ei 2019-03-11 17:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nestumkit ant Editos, komentatoriai didieji jus blt !!! i save pasiziurekit pries kita kritikuodami !!!   ATSAKYTI
o 2019-03-10 22:07:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
tai va merguzele padekok savo iteviams , kurie tave uzaugino ir dabar tavo sunu augina ir priziuri ir bus viskas OK   ATSAKYTI
Nejuokinkit 2019-03-09 00:42:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jo jo pavydas bl!! Buta ko.pavydet, uztinusios mordos, ir nupususio mastymo ;D nezinau kam ji gera, bet jeigu zmones kalba kad aferiste ir tam name elgiasi kaip nupusele tai koks cia geris, jus gerais vadinkit kas nusipelne cia nesisvaiste i visas puses GERA, tokiu geruciu tai pilni rajoncikai lietuvoj    ATSAKYTI
Mazeikiete 2019-03-08 23:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ojojoj jūs net neįsivaizduojate kas čia per persona, nuo jos bekt kilometrą vingiais, afigiena profesionalė grožio industrijoje,ir nereali aferiste,tik man žiauriai gaila,kad apie tokias švaisto laiką ir rašo    ATSAKYTI
Kristina 2019-03-08 18:09:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Apgailetina ir gaila daros skaitant tokius moteru komentarus!!! Kas Jums daros moterys??? Eikit dirbt ir save realizuokit, pasiekit daug daugiau darbais o ne liezuviais!!! Nes pavydas gadina jusu grozi ir ziurekit kad kada nereiktu kreiptis pas ja ir dar atsiprasyt!!! As didziuojuosi ja!!!    ATSAKYTI
Gerbejam 2019-03-08 16:06:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O tai kokie cia turetu but komentarai? Teigiami? :D visiem nepatinka ir taskas. Ir dar per telika rodydami suzvaigzina tokias. Nei viena ten nefainuole tam sou NAME :D bet jau sitos elgesys, tai kai psichiskai nestabilios, tik ir gali issiaukstint tokiam ratelyj moteru kaip tam NAME :D nezinau kas pas ja dar gali eit tuos antakius piestis ir lupas :D is kur ta tolerancija tokiem.   ATSAKYTI
Kristina 2019-03-08 18:15:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
As galiu eit!!! Ir ginsiu ja, ji geras zmogus ir nuosirdus!! Po mano nelaimes tai ji man atvere kelia i pasauli, tik jos deka galiu realizuoti ir isbandyt save kitur!!! Gaila man tu zmoniu pavydziu, kurie tik pilti suda ir temoka!!!   
As 2019-03-08 15:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Skaitau komentarus pakraupusi,kaip galima smergti.Sitaip komentuoja tik kaimo žmonės,kurie sėdi kaimo gilumoje nieko nereikia bet komentuoja   ATSAKYTI
Ingrida 2019-03-08 13:13:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kokie pikti komentarai. O man ji patinka ji kabinasi i gyvenima, nepragere vaiku tvarkinga moteris. Man patinka tokie zmones kurie sako tiesiai sviesiai o ne kaip daugelis tik uz akiu ir dar prideda savo fantaziju. Nepavidekim ir neteiskim zmoniu kazka sakant apie kitus pradekim nuo saves su kovo 8 moterys   ATSAKYTI
Snjs 2019-03-08 08:34:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Graudu skaityt kai žmonės neturėdami veikti rašo tokias nesąmones! Gal baikit kurt tokias nesąmones duokit žmogui ramiai GYVENT ! Ne kiekvienam jį patink bet ji yra GERIAUSIA! ❤️❤️❤️   ATSAKYTI
ale 2019-03-08 07:34:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
nu ir baisi visapusiskai-vulgari, dirbtine, siaubas   ATSAKYTI
Agne 2019-03-08 00:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O man ji labai patinka. Projekte atejusios motinos 'prauliavojusios" vaikus...(savo kūną ir kraują)...tai jūs norit ,kad ji prieš jas lapę vaidintu...aš dar ne tokių dalykų joms pasakyčiau....   ATSAKYTI
TO perdetai pasitikinciom savimi baisuok 2019-03-08 00:02:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Po tokios laidos su ja gali ir kosmarus pradet sapnuot.. matosi kad aferiste, gerai zmones raso.. tokia bum bum, tai ir elgiasi kaip nori kur nori. Kai suo pasileides :D nu jau nera ka rodyt tai tokias vaiduoklines dar pradekim zvaigzdem daryt.. kas ten gali eit i ja paziuret uz tuos kelis eurus kaip ji sako, susireiksminus zvaigzdute matai :D man pas tokia uz dyka nemalonu butu eit. Kazkokia nesusipratele :D ir is kur tas perdetas paditikejimas savim pas tokias buna. As n* nesuprantu :D ka jos ten isivaizduoja toj galvelej budamos britkios kaip susenusios p*tes :D    ATSAKYTI
Pasibaisejus 2019-03-07 23:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Matosi kad netikus.. laukine kazkokia. Tikrai tik degrades gali sokdint.. tarp normaliu tokia kenkeja ilgai neisbutu.. kazkokia traumuota.. su proteliu kazkas tikrai negerai. Isterike. Isijautus i zvaizdes vaidmeni. Tokios pabaisiukes tai dazniausiai ir galvoja kad labai jau GRAZIOS esa (kai proto truksta) isvis kam toki negatyva per telika rodyt kaip ja.. neziuriu vien tik del jos.. kazkoks nesusipratimas.. tas pats kai paimtu nevisai protiskai sveika zmogu filmuotu ir rodytu pet tv bandydami sudomint. Nejuokinkit, tragedija visiska.    ATSAKYTI
Buu 2019-03-07 23:48:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Veidukas prarukytas juodai , atsigert irgi megsta is veido matosi ..    ATSAKYTI
Bum bum 2019-03-07 23:36:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Paziurejau nuotraukas jos darbu. Baisu, nenoreciau , kad taip mane isdarkytu. Nu ir koks kvailumas, kai pasake, kad jei ''nepasigrazinusi'' , tai arba pavydi arba pinigu neturi. Vargeli tu vargeli ,daug graziau susitvarkiusi naturali moteris, nei sudarkyta tokiu darbu ir nutriususiais priklijuotais plaukais. Tai parodo tik labai prasta skoni .Pasiziurekit i aukstuomene ir suprasit.    ATSAKYTI
vilija 2019-03-08 15:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na taip.. As irgi nesuprantu sitos tendencijos: prisiaugina nagus, plaukus, blakstienas ir jau skaitosi grazuoles merginos? Sitas pasisakymas: pavydi arba neturi pinigu.. Grozis apskritai nera sukuriamas tik nuejus i salona, i visa tai ieina elgesys, mityba, higiena, odos prieziura, proto busena, nusiteikimas, moteriskumas, apsirengimas, laikysena, intelektas. Labai daug kas ieina i si apibrezima, todel ir yra labai sunku buti grazioms. Kaip yra sakoma: vietoj reikalavusios demesio, o stenkites buti gerbiamomis.  
.....???? 2019-03-07 23:08:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kodel ji neprisipazysta del problemos su alchohliu? Akivaizdziai nusigerusi .   ATSAKYTI
Aa 2019-03-08 10:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nepazysri nelok   
Nika 2019-03-07 22:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Aferiste kiek žmonių ji apgaus ziauru   ATSAKYTI
Rimante 2019-03-07 22:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nesuprantu,ko jus tokie pikti ant jos,uztinus neuztinus,stacioke ar nestacioke,koks skirtumas...!!!fainei,zmogui pasiseke,dirba savo darba mylima,pateko i televizija,sukasi kaip moka,netinginiauja,del to nereikia smerkti zmogaus.o tiesa i akis visada pasakyti reikia,bet vieni moka svelniau kiti grubiau,zmones skirtingi,kiekvienas savaip daro☺   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų
DABAR RODOMA
,,Raudonųjų velnių“ pasaka: pamatyk visus įvarčius į PSG vartus
REKLAMA
Zofija Palenta (tv3.lt fotomontažas)
Kiek anksčiau vaikinu buvęs vizažistas Egidijus Krocas savo darbais buvo itin populiarus socialiniuose tinkluose. Jo gebėjimais sukurti makiažą žavėjosi tūkstančiai moterų ir ...
Eglė Malinauskaitė (tv3.lt fotomontažas)
Sausio pabaigoje aukso žiedus sumainęs kriptomilijonierius Paulius Aršauskas ir Eglė Malinauskaitė sukūrė šeimą. Vis dėlto žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad po skandalingų ...
Evelina Meidutė (tv3.lt fotomontažas)
TV3 televizijos projekte „X faktorius“ išgarsėjusios merginų grupės „Golden Age“ narė Evelina Meidutė dar visai neseniai paskelbė, kad atsiskiria nuo savo kolegės, o jos vietą ...
Simona Starkutė (tv3.lt fotomontažas)
Sparčiai artėjant šiltajam sezonui, gera savijauta tampa vis aktualesniu klausimu. Kaip pranešime spaudai teigia modelis Simona Starkutė, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas yra ...
 Pravirkusi R. Šakalytė-Jakovleva peikė valstybės institucijas ir atsiprašė žiūrovų
Kovo 11-ąją iškiliausi ir drąsiausi šalies žmonės buvo apdovanoti „Lietuvos garbės“ apdovanojimuose. Viena apdovanotųjų – Audra Ignatavičė, gavusi „Auksinės metų širdies“ ...
REKLAMA

Top Video

Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
DABAR RODOMA
Netrukus šalies keliuose išdygs naujieji stacionarūs greičio matuokliai
DABAR RODOMA
Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti
DABAR RODOMA
Per šaltakraujišką apiplėšimą iš Vilniaus „Iki“ pagrobti beveik 17 tūkst. eurų
DABAR RODOMA
,,Raudonųjų velnių“ pasaka: pamatyk visus įvarčius į PSG vartus

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų