Rudoko žmona – apie kritikuojančius jos šeimą: kai kurie net prakeikė

Žinomo aktoriaus Ramūno Rudoko ir jo perpus jaunesnės mylimosios Justinos santykius ilgą laiką gaubė paslaptis. Vis dėlto neseniai LNK laidai „Bus visko“ jauna mergina atskleidė savo ir mylimojo santykių paslaptis bei papasakojo, kaip jai sekasi auginti vaikelį.

Ramūnas Rudokas vedė perpus jaunesnę mylimąją
40

Tiesa, mergina neslepia – pažintis su Ramūnu atnešė ir ne tokių lengvų akimirkų.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ramūnas Rudokas su žmona Justina mėgaujasi Amerikos saule

Mergina, kuri augo 5 vaikų šeimoje, nuo ankstyvos jaunystės tėvams sakė, kad norėtų susituokti pirmoji, greitai turėti šeimą. „Visuomet norėdavau būti ta šeimos moteris“, – laidoje sakė ji.

Tiesa, J. Rudokė atviravo, kad nė neįsivaizdavo, kad jos mylimuoju taps vyras, kuris vaidindavo jos itin pamėgtuose serialuose vaikystėje. Ir pati pažintis su R. Rudoku buvo netikėta, o po kurio laiko jis ją pakvietė į draugus „Facebook“.

Justina laidoje „Bus visko“ pasakojo, kad pirmojo pasimatymo metu jiedu su Ramūnu ėjo valgyti austrių – mergina tuomet apsimetė, kad jas dievina, nors iš tiesų jų nė nebuvo ragavusi.

Vis dėlto po kelių pasimatymų Justina teigia supratusi, kad jis – tas vienintelis. „Kai pradėjome gyventi kartu, aš iš pradžių gal juokais klausdavau, ar vesi mane?“ – sakė jis prisimindama, kad Ramūnas teigdavo, jog kažkada vestuvės tikrai įvyks.

Galiausiai per Kalėdas Justina ir savo šeimai pasakė, kad jos širdies draugas – Ramūnas Rudokas. Šie su juo susipažino, o Ramūnas pranešė apie vestuves. „Buvo didžiausias stresas, laksčiau iš vieno kampo į kitą kampą“ – prisiminė ji.

REKLAMA

„Jis labiau tai akcentavo mano tėvams, sakė, kad tikrai mane mylės, saugos, manęs neskaudins. Ir aš pritariau, sakiau, kad aš to noriu“, – „Bus visko“ sakė J. Rudokė.

Ir nors tėvai iš pradžių atkalbinėjo ir siūlė neskubėti, pora netrukus sumainė žiedus. Dar po kelių savaičių, kaip sakoma laidoje, jiedu sužinojo, kad laukia šeimos pagausėjimo.

Tačiau po vaikelio gimimo Justina prisiminė baisius komentatorių žodžius: „Nesu pikta, bet yra toks apmaudas ant tų komentatorių. Vaikas, kuris gimė, ir apie jį blogiausi žodžiai. Nežinau, kodėl tie žmonės pyksta ant kažko. Šioje situacijoje labiausiai nustebinęs dalykas, kad tokių žmonių yra. Ir tai yra ne vyrai, tai yra ne jaunimas – tai yra moterys, kurios turi ir augina savo vaikus.“

„Galvok, ką tu darai, prakeikiam tave, tu, jauna, tu tuokiesi su juo, jis gal kitų vaikų turi“, – mergina neslepia girdėjusi ir tokių žodžių.

Tačiau Justina su tuo susitvarkė – kaip ir su faktu, kad Ramūnas itin daug dirba. „Kai gimė mūsų sūnus, jis pradėjo filmuoti filmą, Kaune viskas vykdavo. Jis išvažiuodavo filmuoti ryte ir grįždavo tik naktį. Pirmą mėnesį buvo pasakęs, kad taip bus. Bet aš jį tai daryti raginau, sakiau, kad susitvarkysiu“, – apie pokalbius su vyru LNK laidoje „Bus visko“ sakė Justina.


Rašyti komentarą...
J
Joana
2019-03-06 17:44:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keikti nieko nereikia, didelė nuodėmė.Paprasciausiai, mažiau liskit i spaudą ir TV ekranus.O dabar visa Lietuva žino apie jūsų gyvenimą.Auginkit vaikelį,darniai gyvenkit,nesiskelbkit apie save.Zinokit,nesate labai įdomus liaudziai.Sekmes!
Atsakyti
-3

D
Daiva
2019-03-06 16:52:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažkada ir didžiausi palaidūnai baigia savo žygdarbius,bet nėra garantijos,kad ir ši gali likti viena.
Atsakyti
-1

O
Oho...
2019-03-06 18:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
5 reklamos....... Normaliai....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų