„X faktoriaus“ dalyvė Kristina – apie skaudžius išgyvenimus: apimdavo net panika

Šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė pakvies žiūrovus susipažinti su ką tik praūžusio „X faktoriaus“ finalininke Kristina Jurevičiūte, savo balsu ir jausmingumu pavergusia tūkstančius.

Kristina Jurevičiūtė (nuotr. Fotodiena.lt)
58

Žiūrovai scenoje ją matė visokią: ir drovią, ir susigraudinusią, ir įžūliai seksualią, tokia yra Kristina – daugialypė, tačiau visada nuoširdi.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ dalyvė Kristina – apie skaudžius išgyvenimus: apimdavo net panika

Namuose ir scenoje ji lyg du skirtingi žmonės, tai patvirtins jos širdies draugas, grupės „8 kambarys“ vokalistas Karolis, visą „X faktoriaus“ kelią žengęs šalia, palaikydamas sunkiausiomis akimirkomis, kurių, Kristina neslepia, buvo nemažai.

Statulėlė – tik laiko klausimas

Laidos viešnia Kristina prisimins liūdnas minutes, kai norėjosi viską mesti, apimdavo panika. Nesuklystume pavadinę ją perfekcioniste – Kristina visada siekia geriau, daugiau ir pavydi tiems, kurie gal ir neturi tiek talento, bet turi vidinį užtaisą, įteigiantį, kad jie gali, jie kieti. Tačiau šiandien, net ir neatsikračiusi abejonių savimi, ji drąsiai taria – tai buvo įdomiausias įvykis jos gyvenime.

REKLAMA

Laidos vedėjos paklausta, kuo laiko trečią vietą – laimėjimu, o gal atvirkščiai – Kristina neslėps: ji negali būti pralaimėjusi, žiūrovų ir gerbėjų dėmesys neleidžia jai tuo abejoti.

Kristinos draugas Karolis šių metų MAMA apdovanojimuose buvo nominuotas, tačiau taip pat negavo tos saldžios laimėtojo šlovės.

„Didžiausias apdovanojimas – gerbėjai, einantys į koncertus, o statulėlė – tik laiko klausimas“, – neabejoja pora.

Duetas gyvenime ir scenoje?

Draugauti dviem scenos žmonėms ne visada paprasta, tad laidos vedėja Kristina Rimienė paklaus, kaip porai sekasi įveikti pavydo jausmą, o gal jo nė nebūna? „Būna pavydo scenelyčių, mažyčių“, – juoksis dainininkė. „Problemas kuriu aš, Karolis jas taiso“. Tačiau per beveik vienerius draugystės metus mažos problemos niekuomet neįsiplieskė į didelį gaisrą.

Akivaizdu, kad jiedu vienas kitą papildo, todėl laidos vedėja pasidomės, gal galima tikėtis judviejų dueto ir ant scenos?

Tokių minčių yra, atsakys Kristina, jau dabar ji padeda grupei „8 kambarys” – moko juos vokalo, o Karolis juokauja, kad šioje srityje jis tuoj aplenks draugę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų