Karina Krysko atskleidė, kuo mėgsta užsiimti namuose

Gegužės 14 dieną, per savo gimtadienį, dainininkė Karina Krysko – Skambinė ir jos vyras Saulius Skambinas leisis į 25 kilometrų žygį pėsčiomis. Ištvermės kelionei Lietuvos pajūriu nesiryžo nė vienas sukaktuvininkės draugas.

Karina Krysko-Skambinė švenčia gimtadienį (nuotr. Naurimo Zavecko)
47

„Vieni pabijojo neprognozuojamo oro, kiti – didelio atstumo. Na, bet aš kaip ir planavau, į žygį eisiu“, - sakė pirmą kartą tokiam išmėginimui pasiryžusi atlikėja.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienį švenčianti dainininkė Karina Krysko atskleidė tris netikėtus pomėgius

Po Jaučio ženklu gimusi žinoma moteris sakė tikinti horoskopais, tačiau tik tais, kurie sudaryti konkrečiam žmogui. Jai atrodo svarbu, kad būtų atsižvelgta į gimimo datą ir laiką. Niekuomet dėl asmeninio horoskopo sudarymo į nieką nesikreipusi K. Krysko – Skambinė pernai metais netikėtai turėjo galimybę išklausyti jai skirtas prognozes. Tuomet televizijos laidoje astrologas gana tiksliai pateikė atlikėjos charakterio apibūdinimą. K. Krysko – Skambinė jam patvirtino iš tiesų esanti darboholikė ir turinti daug kantrybės.

„Pastaruoju metu mokausi neatidėlioti to, kas neišvengiama. Nors kartais ir nesinori, prisiverčiu veikti greitai – čia ir dabar“, - patikino pašnekovė.

Pagal horoskopą jai tinka dirbti scenoje ar meno srityje. Astrologas sakė, kad ji galėtų tapti puikia namų interjero dizainere.

„Esu krapštukė. Mėgstu piešti, siuvinėti, megzti. Bet tai tėra mano hobis, kuris niekada neturėtų virsti darbu, nes man reikia žmonių, bendravimo, apsikeitimo energijomis“, - sakė K. Krysko – Skambinė.

REKLAMA

„Krispo“ namų kvapų žinovė Kristina Strolienė sakė, kad po Jaučio ženklu gimusiems žmonėms labiausiai tinka sanpaulija, blosfedo, mangino kalankė, persinis ciklamenas ir kitos tvirtos, žemai augančios gėlės. Jaučiai gerai jaučiasi ir kai namuose tvyro juodųjų serbentų ar muskuso aromatai.

„Kvapai turi įtakos ne tik nuotaikai, bet ir sėkmei. Sakoma, kad visus Jaučio augalus galima laikyti namuose, kaip talismanus, jei ne turtingam, tai bent jau aprūpintam gyvenimui. Jautis – stabilios materialinės padėties ženklas, ir jo augalai padės jam pasiekti stabilumą materialioje sferoje“, - patikino K. Strolienė, pridurdama, kad, neturint galimybės namuose prižiūrėti augalų, reikėtų turėti bent jau jų natomis dvelkiančių namų kvapų.

K. Krysko – Skambinė sakė mėgstanti gaivesnius, lengvesnius aromatus, o pati „gardžiausia“ gėlė, kurios magijai ji itin neabejinga, yra frezija.


Rašyti komentarą...
A
As
2017-05-13 03:15:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir del to reik deti 55 jos foto???
Atsakyti
0

i
ignas
2017-05-13 08:39:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau proteliui ATIA.Pasigedo demesio .Daugiau dietu ,zoliu edimo ir busi plona kaip sliekas ir sliauziosi zeme.Isderinai savo organizma su dietomis tai ir turi rezultata kaip zvonkes bunkes ir pikules
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų