Nuodėmės krautuvėlė (nuotr. SCANPIX)

Nuodėmės krautuvėlė (nuotr. SCANPIX)

Naujausi moksliniai tyrimai teigia, jog 7 mirtinos nuodėmės nėra tokios blogos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ir tarsi suteikia leidimą pasiduoti pagundai.

1. Tingėjimas

Liaukis kaltinti save dėl neišnaudoto sporto salės abonemento – tavo kaltė siekia tik 10 %. Pasirodo, tingėjimas yra paveldimas genetiškai. Dar 2004 metais pradėto tyrimo metu, išanalizavus dviejų tipų (energingų ir tingių) pelių DNR, paaiškėjo, jog graužikų aktyvumo lygis yra paveldimas 50 %. Vėlesnių tyrimų su žmonėmis metu buvo nustatyta, jog genai kontroliuoja net 90 procentų aktyvumo lygio.

2. Geidulys

Iš visų mirtinų nuodėmių geidulys turi daugiausia teigiamų prasmių (dauginimasis), jei tik nėra susiduriama su šalutiniais efektais (lytinės ligos). Mokslininkai nustatė, jog vyrai, kurie užsiima seksu dažniau nei kartą per savaitę, gyvena dvejus metus ilgiau nei retai besimylintys vyrai. Kalbant apie moteris, kokybė pralenkia kiekybę: moterys, kurios teigia, jog mėgaujasi seksu, gyvena septynerius ar aštuonerius metus ilgiau nei moterys, kurios sekso visiškai nemėgsta.

REKLAMA

3. Pavydas

2009 metais Japonijoje atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, jog pavydas priverčia asmenį tobulėti. Panašiai, labai tikėtina, jog asmenys, nejaučiantys pavydo, bus pralenkti pavydžių kolegų. Kiti mokslininkai teigia, jog pavydas padeda paaiškinti, kodėl žmonės, skirtingai nei kitos hierarchinės rūšys, nuolat priešinasi karaliams ar diktatoriams.

4. Godumas

Kodėl turtingi bankininkai ar firmų vadovai nori daugiau pinigų? Mokslinio tyrimo metu buvo nustatyta, jog žmogaus smegenys turi biologinį „mechanizmą“, kuris yra sužadinamas numatant galimą įgyti pelną, o ne jį įgijus. Taigi, godumas skatina siekti užsibrėžto tikslo ir yra būtinas normaliai visuomenei.

5. Apsirijimas

Ieškai pasiteisinimo persivalgyti? Mokslininkai saugo tavo užnugarį. Nors svorio priaugimas turi daugybę neigiamų aspektų, platus juosmuo gali palenkti tam tikras svarstykles tavo naudai. Pavyzdžiui, 2010 metais atlikto tyrimo metu, kuomet savanoriams buvo parodytos politikų nuotraukos, paaiškėjo, jog apkūnūs kandidatai buvo palaikyti labiau patikimais nei liesi politikai (net jei asmenys nuotraukose buvo pastorinti kompiuteriu).

6. Kerštas

Nors visuomenei atrodo, jog pikti žmonės yra iracionalūs, iš tiesų jie viską suvokia geriau nei objektyvūs draugai. 2007 metais atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, jog pyktis pagerina analitinius sugebėjimus, dažniausiai todėl, kad priverčia ignoruoti nesvarbius dalykus.

7. Išdidumas

Išdidumas yra laikomas visų nuodėmių pagrindu. Vis dėlto, pasirodo, jog mūsų kūnai yra užprogramuoti išdidumui. Mokslininkai įrodė, jog žmonės be jokio išdidumo dažniausiai yra prislėgti ir serga depresija.

oplia
2012-10-08 08:05:44
PavydasGodumasKerštas yra zemi instinktai, budingi menkaverciams susireiksminusiems zmogeliams ( labai daugg tokiu valdzioj yr, todel Lietuva skursta), o isdidumo nepainiokit su pasiputimu, kuris ir budingas tiem menkaverciam zmogeliams, tingumas ir apsirijimas gali but ir ligos pasekmes
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Pagonis 2015-10-11 12:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
turiu visas 7 mirtinas nuodemes... ir tuom didziuojuosi    ATSAKYTI
Lukui 2012-10-08 19:48:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tavo teorija sena , kaip pasaulis, reikėtų tave pasodint.   ATSAKYTI
veronika 2012-10-08 19:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Antra pati saldžiausia, kodėl kai jauna buvau nesuklydau, dabar nors turėčiau ką prisimint.    ATSAKYTI
Lukas 2012-10-08 18:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija.Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Dar tik bandysiu ir labai tikiuos,kad pasiseks.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT667300010118401530 DOMAS ADIKEVIČIUS

2. LT157300010120534217 KOSTAS LADAVIČIUS

3. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS

4. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS

5. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS

6. LT137300010125566031  LUKAS VERTELIS

Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!    ATSAKYTI
APKALTA 2012-10-08 11:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!   ATSAKYTI
Religijos gniaužtuose 2012-10-08 09:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Baisesne už daugelį nuodėmių tikintieji laiko paleistuvavimą. Bet tik tie taip kalba, kurie nepažino, kas tai yra meilė.
Kalbu ne apie meilę įsivaizduojamam Viešpačiui ir ne apie meilę savo artimui. Dargi ne apie meilę sau pačiam, o apie kūnišką meilę. Aš kalbu apie aistrą ir geidulį.
Pažįstat JŪS tokią meilę, ar tikit Jo tarnų žodžiais, kad ji nešvari, kad kūniška meilė tik gyvuliams tinka?
Neklausykit jų, nes gyvenimas yra didžiausia palaima, gamtos dovanota žmogui. Ir kaip gali būti nešvaru tai, kas tą palaimą teikia, kas teikia tau malonumą?
Elkitės pagal savo prigimtį ir patirkit pasitenkinimą. Čia nėra nei purvo, nei draudimų. Yra tik geismas ir malonumas.
Jūs galit atsiduoti meilei savo giminei pratęsti ir galit ja naudotis dėl malonumo.
Neklausykit tų, kurie sako: tai paleistuvystė. Kam jums tuo rūpintis? Kas jie, kurie teisia Jus? Ir kas jie, kurie teisia meilę? Nejaugi juos pradėjo "nekalta" mergelė savo įsčiose, "apsireiškus balandžiui" (taip katalikai vaizduoja "šv. dvasią")? Nejaugi jie nepatyrė aistros?
   ATSAKYTI
as 2012-10-08 08:35:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ir galvoju-is kur tokiu zmoniu esama,viska nurasykim genams ir dar kam nors-ir bukim sventieji,durniai ir t.t.
Kazkoks durniaus straipsnis-kuris apibudino save...   ATSAKYTI
oplia 2012-10-08 08:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PavydasGodumasKerštas yra zemi instinktai, budingi menkaverciams susireiksminusiems zmogeliams ( labai daugg tokiu valdzioj yr, todel Lietuva skursta), o isdidumo nepainiokit su pasiputimu, kuris ir budingas tiem menkaverciam zmogeliams, tingumas ir apsirijimas gali but ir ligos pasekmes   ATSAKYTI
valinkit 2012-10-08 02:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nebesvaikit su sitom nesamonem, nebepyskit zmoniem proto !!! supisti zurnaliugos copy paste birku grauzikai   ATSAKYTI

Top Video

Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
REKLAMA
Mayling Ng (nuotr. Instagram)
Galiūną bei tikrą veiksmo filmų žvaigždę aktorių Arnoldą Schwarzeneggerį žino visi, o jo vietą Holivude norėtų užimti daugybė aktorių. Vis dėlto pasirodo, kad tą bando padaryti ...
Karalienė ir Lady Tatiana Mountbatten (tv3.lt fotomontažas)
Kartais atrodo, kad karalienė niekaip negali atsipūsti – jos artimieji nesiliauja bandę jos kantrybės. Visai neseniai jos neapykantą užsitraukė 29 metų jos antros eilė ...
Natalia Garibotto (nuotr. Instagram)
Nors palydovais dirbančių žmonių buvo visais laikais, pastaruoju metu apie tai girdime vis dažniau ir dažniau – nepaprastai žavios merginos ima keliauti po pasaulį ir mėgautis ...
„Velnio“ lūpos (tv3.lt fotomontažas)
Pastaruoju metu vis daugiau moterų ima svajoti apie putlesnes lūpas, o tos, kurioms įkyrėjo bandyti sukurti tokį makiažo pagalba, ima lankytis pas specialistus. Vis dėlto ...
Kauno eglę pristatančio vaizdo klipo akimirkos (nuotr. Organizatorių)
Didžiuosiuose šalies miestuose įžiebus Kalėdų eglutes, viešojoje erdvėje nesiliauja palyginimai ir diskusijos, kuri iš jų gražesnė. Kauno Rotušės aikštėje jau dešimtus metus ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
Sukrėstos moksleivės papasakojo apie nuogaliaus išpuolį prie mokyklos
DABAR RODOMA
Sukrėstos moksleivės papasakojo apie nuogaliaus išpuolį prie mokyklos
DABAR RODOMA
Politologai apie nuleistą kartelę pateikimui į Seimą: bus išbandymas patiems rinkėjams
DABAR RODOMA
Vieta Radviliškio rajone kaip užkeikta: ir šįryt įvyko mirtina avarija
DABAR RODOMA
Įamžino gėdingą Gražulio poelgį Seime: dovanėlę iš nosies prilipdė ant palangės
DABAR RODOMA
Pokalbis su politikos apžvalgininku Vytautu Bruveriu
DABAR RODOMA
Pateikė daugiau detalių apie neeilinę avariją Vilniaus degalinėje
DABAR RODOMA
Vaizdai iš įvykio vietos: iš degalinės Vilniuje veržiasi dujos, ribojamas eismas
DABAR RODOMA
Neištikimo vyro beieškant – pavojus gelbėtojai Filefevai
DABAR RODOMA
Jašiūnų kelininko smėlio barstymo būdas išvertė iš koto: įrašas plinta žaibiškai
DABAR RODOMA
Per šimtas dalyvių mitinge ragino neprivatizuoti Kauno centrinio pašto
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų