Viena už kitą patrauklesnė, linksmesnė, nenuspėjama ir skandalingesnė – tokios Lietuvos pramogų verslo atsovės, kurios visada susilaukia vyrų dėmesio. Jos turi ką papasakoti: vienos buvo ištekėjusios, kitos dar tik svajoja apie vestuvines sukneles ir šeimą. Balsas.lt siūlo skaitytojams išrinkti geidžiamiausią pramogų pasaulio nuotaką.

   Nuotaka (nuotr. SCANPIX) (nuotr. Balsas.lt)

Nuotaka (nuotr. SCANPIX) (nuotr. Balsas.lt)

 


Oksana Pikul, „Olialia“ mergaitė

Egipte už Oksaną Pikul siūlė net milijoną kupranugarių. I. Sidaravičiaus nuotr. (nuotr. Balsas.lt)1. Oksana Pikul  (I. Sidaravičiaus nuotr.)

Žymaus krepšininko Simo Jasaičio mylimoji, ,„Olialia“ mergaitė, nestokojanti seksualumo ir komunikabilumo. Mergina save laiko nepakeičiama optimiste ir neslepia, kad bus geriausia žmona pasaulyje.

REKLAMA

2. Oksana Zlatkovaitė, pramogų verslo atstovė

 Oksana Zlatkovaitė (nuotr. Jurijus Azanovas) (nuotr. Balsas.lt) 2. Oksana Zlatkovaitė (nuotr. Jurijaus  Azanovo)

Ilgą laiką buvusi muzikos prodiuserio ir moterų numylėtinio Egmonto Brežko šešėlyje, vilnietė jau kuris laikas spinduliuoja. To priežastis - nauja meilė, kuriai nėra svarbus nei laikas, nei atstumas. Pas savo mylimąjį, futbolininką Deividą Šemberą, ji skraido į Maskvą.

3. Svetlana Pronina, advokatė

Svetlana Pronina (Fotodiena.lt/Tomas Lukšys) (nuotr. Balsas.lt)3. Svetlana Pronina (Fotodiena.lt/Tomas Lukšio nuotr.)

Savo tempu ir energija jai gali pavydėti ne viena pramogų pasaulio atstovė. Ji buvo ištekėjusi, tačiau lygiai po trijų mėnesių ji pradėjo skyrybų procesą. Ji nebesisieloja dėl nepavykusios meilės, atvirkščiai, spinduliuoja gerą nuotaiką ir yra pasiruošusi sutikti savo išrinktąjį.

4. Asta Valentaitė, verslininkė

A. Valentaitė (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)4. A. Valentaitė (ELTA nuotr.)

Garsi šalies moteris savo sąskaitoje jau turėjo vieną santuoką su verslininku Laimučiu Pinkevičiumi. Į renginius kol kas ją lydi tik draugės ir stilistas Mantas Petruškevičius, tačiau neretai moteris keliauja į užsienį. Kas ten žino, gal būtent ten yra būsimas jos vyras?

5. Agnė Jagelavičiūtė, dailininkė

Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)5. Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Moteris garsėja savo aštriu liežuviu, taip pat nepriekaištingu kūnu. Yra nuoga pozavusi vyrų žurnalams. Nepaisant to, kad buvo ištekėjusi, moteris ne kartą minėjo, kad vėl nori apsivilkti vestuvinę suknelę ir susilaukti su mylimuoju vaikų. Patrauklioji Agnė svajoja apie šeimą

6. Aistė Paškevičiūtė, televizijos laidų vedėja

Aistė Paškevičiūtė (nuotr. Balsas.lt)6. Aistė Paškevičiūtė (nuotr. Balsas.lt)

Ji jauna ir energinga, nesvarbu, kad mergina patyrė ne vieną kojos traumą. Tai jai netrukdo stebinti vyrus savo optimizmu ir išpuoselėtu kūnu. Aistė kurį laiką draugavo su verslininku Karoliu Šimu, tačiau neseniai nusprendė pasukti skirtingais keliais. Vyrai gali džiaugtis: kol kas  merginos širdis laisva.

REKLAMA

7. Nijolė Pareigytė, atlikėja

Nijolė Pareigytė (Balsas.lt/Ruslanas Kondratjevas) (nuotr. Balsas.lt)7. Nijolė Pareigytė (Balsas.lt/Ruslanao Kondratjevo nuotr.)

Grupės „69 DANGUJE“ narei nėra svetimos erotiškos fotosesijos. Jos kūno fotografijos puošė ne vieną žurnalą. Vyrai galėjo tyrinėti visus atlikėjos privalumus. Jau kuris laikas mergina draugauja su krepšininku Artūru Jomantu. Atlikėja neslepia: triušmingus vakarėlius klubuose ji iškeitė į romantiškus vakarus su mylimuoju.

8. Kristina Ivanova, „Yva“ narė

Kristina Ivanova, 8. Kristina Ivanova, („Olialia“ nuotr. )

Meilė daro stebuklus – taip būtų galima apibūdinti dabartinę atlikėjos būseną. Jau kuris laikas merginą sunku atpažinti: tirpsta kilogramai, nuotaika visada pakyli. Kristina jau kurį laiką nebeslepia draugystės su verslininku Rimvydu Rukaičiu, taip pat šmaikštavo, kad atrado tobulą vietą vestuvėms Azerbaidžiane.

9. Ugnė Skonsmanaitė, televizijos laidų vedėja

Ugnė Skonsmanaitė (LNK nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)9. Ugnė Skonsmanaitė (LNK nuotr.)

Komunikabili ir drąsi televizijos laidų vedėja itin kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Stilingoji Ugnė visada laukiama vakarėlių ir renginių viešnia, vyrai jai nuolat žeria komplimentus. Ji įsitikinusi, kad vyrai turi moterims nekelti pavydo scenų.

10. Donata Virbilaitė, atlikėja

Donata Virbilaitė. LNK nuotr. (nuotr. Balsas.lt)10. Donata Virbilaitė

(LNK nuotr.)

Jos ugninius plaukus galima pastebėti iš toli. Dainininkė ir televizijos laidų vedėja visada pasižymėjo drąsa, kompleksai ir santūrumas jai svetimi. Mergina daug laiko leidžia Turkijoje, kur savo kūną lepina saulės voniomis.

11. Mia, atlikėja

 Dainininkė Mia (nuotr. Balsas.lt) 11. Dainininkė Mia (nuotr. Balsas.lt)

Barbė devyndarbė – taip ją vadina draugai. Ji spėja pasirūpinti išvaizda, keliauti, dainuoti, filmuotis televizijos serialuose, tiesa, jai netrūksta ir meilės skandalų. Dainininkė teigė, kad su buvusiu sužadėtiniu Radvilu Bubeliu viskas baigta, bet meilūs apsikabinimai ir lankymąsis vakarėliuose kartu byloja visai ką kitką.

REKLAMA

12. Ingrida Kazlauskaitė, pramogų šou verslo astovė

Ingrida Kazlauskaitė, Filmo „Ligoninė ligoniukų akimis“ premjera (nuotr. Balsas.lt) (nuotr. Balsas.lt)12. Ingrida Kazlauskaitė,  (nuotr. Balsas.lt)

Ją vyrai akimis seka kiekviename renginyje, mergina yra ištikima aukštakulniams. Ingrida taip pat dalyvavo grožio konkurse. Tiesa, savo asmeninį gyvenimą ji taip pat slepia, bet tai netrukdo merginai būti geidžiamai.

13. Rima Triškutė, manekenė

Rima Triškutė. (13. Rima Triškutė (nuotr. Balsas.lt)

Manekenė, išmaišiusi daug pasaulio šalių, podiumas jai – tarsi antri namai. Nepaisant įtempto darbų grafiko, mergina dažniausiai šypsosi, savo šypsena kerėdama vyriškos lyties atstovus. Jai taip pat nesvetimi skandalai, iki šiol neaiški romano istorija su atlikėju Egidiju Dragūnu ir muštynės su kita podiumo gražuole. Pastaruoju metu dailioji mergina pastebėta dainininko Vudžio draugijoje.

asdf
2011-06-10 09:48:28
kodel balsavime nera pasirinkimo "Kita"
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Gramatikė 2011-06-29 20:01:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Devyndarbė - devyni+darbas
Taip išeina, kad rašai "devini" vietoj "devyni"?   ATSAKYTI
Jaunikis 2011-06-26 22:41:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Agnė Jagelavičiūtė :DDDDDDDDDDD prajuokino :DD jei nubutu ugnes, tai galvociau, kad cia sarkazmas :D   ATSAKYTI
priekabus 2011-06-24 21:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nuo kada devIndarbė rašoma su Y?   ATSAKYTI
Dan. 2011-06-18 22:58:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad Pronina i sarasa idejo, tai labai gerai;DDD pati geidziamiausia;D   ATSAKYTI
jaunikis 2011-06-16 16:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad visos jau labai nuvalkiotos tos "nuotakos"   ATSAKYTI
pupys 2011-06-15 20:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad visos labai daug plepa, net galvą skauda nuo to plepėjimo, kaip užsuktos kažkokios, nors nesimaivytų kalbėdamos. Juk natūralus balsas labiau patrauklesnis, tokių čia nėra   ATSAKYTI
Kristina 2011-06-15 07:13:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na Ugne S. tai tikrai nera verta tiek balsu, per daug pasikelus ir per daug gerai apie save galvoja.   ATSAKYTI
thsethse 2011-06-14 13:02:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Argi nematot, kaip be saiko balsas.lt reklamomis apsikrovęs?... matyt, ir straipsniai gausiai perkami :D Keista, kad lietuvių skonis šį kartą neiškrypęs, Ugnė Skonsmanaitė - tikrai gražiausia ir geidžiamiausia :*   ATSAKYTI
pasiurpus 2011-06-14 01:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idomu, kas cia ju sarasa sudare, tik wiena kita normali mergina yra...ir apskritai sita straipsni reikejo pawadint skandalingiausia pramogu pasaulio moteris..bet butu atitike 90procentu kandidaciu... nusiwaziavo visiskai balsas.lt manau nebeverta iswis cia uzsukinet   ATSAKYTI
pronina 2011-06-13 12:51:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as visu graziausia ir geidzioamiausia,tik nesuprantu ko tie vyrai apsivemia mane pamate   ATSAKYTI
liūlė 2011-06-11 15:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pronina?? wtf? ta slyksti boba (puke) jai jau i seneliu namus laikas, o ta dar savo slykstu rauksleta uzpakali demonstruoja ;ss   ATSAKYTI
specialistas 2011-06-11 12:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as tai specialiai uz baidykle rusaite pronina balsuoju   ATSAKYTI
Nuomone 2011-06-11 08:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pronina tai atsiprasau jau.. geidziamiausia.. liezuvis neapsivercia be cenzuros pakomentuot.. Valentaite - "garsi salies moteris" - o kuo ji garsi?? kad sugebejo atsiplesti svetimo uzdirbto gero?? Pareigyte??? Jus ka - is proto isejot ar deformuotas grozio supratimas?? Mia - cia tai isvis topu topas.. "kas noi nuzudyti Mia?" - geriau suskaiciuokit kas nenori - bus greiciau, po tokio idiotizmo.. nu vienzo.. nematau as cia stebuklu - bet kuria eiline diena gali sutikti zymiai zavingesniu merginu ar moteru, cia isvardintos "zvaigzdes"   ATSAKYTI
VARDAS 2011-06-10 23:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Del Proninos tai isvis patyliu,net vemti verce!Ir isvi kas sugalvojo butent sitas beveik visas KEKSES ikisti i atranka?Turbut kaskoks SAMADROCKA ZURNALIUGA!!!   ATSAKYTI
rima 2011-06-10 22:39:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pritariu, juk yra daug grazesniu ir protingesniu moteru-merginu lt, pvz Jurga Jurkute   ATSAKYTI
Sutinku 2011-06-10 22:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
, kad turėtų būti, bet debilai žurnalistai to nesupranta...   ATSAKYTI
Kažkokia 2011-06-10 22:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesamonė-kodėl negalima pasiūlyti savo kandidatės, o būtinai turim balsuoti už kažkokias fifas ?Šlykštu   ATSAKYTI
#1 2011-06-10 19:50:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ugnė Skonsmanaitė gražiausia :)))   ATSAKYTI
norma 2011-06-10 18:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As irgi uz Pronina balsavau.   ATSAKYTI
nesamonyte 2011-06-10 17:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as uz pronina balsavau :P   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų