Praūžė antroji Jūros šventės diena: susirinkusiųjų kraują kaitino „The Roop“ ir Prūsaitis

61-oji Jūros šventė įsibėgėjo. Klaipėdos senamiestyje ir jo prieigose šį savaitgalį buvo švenčiamas didžiausias pajūrio vasaros renginys, į kurį ir šiemet susirinko minia pajūrio gyventojų ir svečių.

Antroji Jūros šventės diena (nuotr. Organizatorių)
93

Tiesa, dar gerokai prieš šventę, organizatoriai pažadėjo, kad dalyvių lauks staigmenos.

Visa šventės kultūrinė programa buvo sudaryta taip, kad pasirodymai neužtruktų ilgiau nei 15 min., po jų bus daromos pertraukos, o veiksmas atgis arba persikels į kitas vietas jau išsiskirsčius žmonių srautams.

Tam, kad nesusidarytų publikos spūstys, organizatoriai neskelbė tikslių renginių laikų, ragindami žmones laiką leisti saugiai vaikštinėjant, bendraujant kavinėse, o kultūrinės programos dalyviai patys atkeliaus pas žiūrovus. Paaiškėjo, kad atlikėjai vietoj scenos pasirodė specialiai tam  pritaikytose vilkiko priekabose, tad perkelti koncertą vis į kitą senamiesčio vietą buvo nesunku.

Šeštadienio vakarą žiūrovus džiugino Saulius Prūsaitis, Saulius Petreikis, grupės „The Roop“ ir „Baltas varnas“.

REKLAMA

Didžiausi ir daugiausiai publikos dėmesio sulaukdavę akcentai – Jūros šventės eisena, fejerverkai, šokančių ir dainuojančių fontanų programa bei didieji koncertai apskritai neįvyko.

Šventės mastelį, renginių įvairovę ir gausą pakeitė pasaulinės pandemijos kontekstas. Ir nors klaipėdiečiai ir visi Jūros šventės svečiai galės šypsotis atviromis šypsenomis – jų nedengia kaukės, organizatoriai ir visuomenės sveikatos specialistai žmones, atėjusius į šventę, ragina būti atidžiais ir atsakingais, laikytis infektologų rekomendacijų, saugoti savo ir kitų sveikatą.

Šventės akimirkas pamatykite nuotraukų galerijoje:

(93 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antroji Jūros šventės diena


Rašyti komentarą...
S
Sveiki
2020-07-27 10:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip švęsti, taip ir bus! Jei esi protingas ir atsargus, tai apsaugos save ir kitus. O jei kvailas, tai jau čia tavo bėda...!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų