Internetą drebinantis Kristis pristato naują dainą: vaizdo klipe pašiepė influencerius

Tie, kas jau spėjo susipažinti su atlikėjo Krisčio kūryba – žino, kad vaikinui kūrybinių idėjų tikrai netrūksta. Dar neseniai pristatęs kūrinius „Judu kaip“ bei „Pirmas bučinys“, šiandien dainininkas pristato įspūdingą vaizdo klipą ir dainą „Sativa“.

Kristis (nuotr. Organizatorių)
3

Išskirtiniame vaizdo klipe kūrėjas siekia linksmai pasišaipyti iš žinomų žmonių, kurie karantino metu tapo influenceriais.

Pasak sparčiai populiarėjančio atlikėjo Krisčio, naujasis kūrinys tai dar karantino laikotarpio vaisius, kurį su nekantrumu laukė pristatyti, rašo pranešime spaudai.

„Ši daina buvo sugalvota bei įrašyta karantino metu. Žinoma, kaip jau tapo tradiciška, kūrinys skirtas merginai, tačiau su daug papildomų poteksčių. Sunku perteikti mintį, kurią norėjau perduoti būtent tais žodžiais, nes kitais žodžiais sakiniai gali nebetekti prasmės“, – atvirauja vaikinas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internetą drebinantis Kristis pristato naują dainą: vaizdo klipe pašiepė influencerius

Jau tapo aišku, kad kūrėjas mėgsta eksperimentuoti su muzikos stiliais, tad ir naujausias kūrinys „Sativa“ nėra išimtis – čia dainininkas apjungė Synth – Pop ir Drum n Bass skambesius. Pasak Krisčio, ši stilių sintezė dar šviežia, tačiau nukelianti į 80 – uosius, išlaikant šiandieninių vakarėlių dvasią.

REKLAMA

Pasakodamas apie dainos pavadinimo reikšmę, vaikinas nevynioja žodžių į vatą ir teigia, kad reikšmė paprasta.

Sativa pavadinimas nėra labai stipriai užkoduotas – tai yra narkotinės medžiagos pavadinimas, kuris apsvaigina protą, lygiai taip pat, kaip apsvaigino visą pasaulį apskriejusi pavojinga liga bei jos padariniai“, – aiškina Kristis.

Kūriniui „Sativa“ šiandien pristatomas ir abejingų nepaliksiantis vaizdo klipas, kuriame ne tik gausu įvairių scenų su tam tikromis žinutėmis, tačiau ir dvi alpakos, kurioms vaikinas taip pat turi paaiškinimą.

„Šio kūrinio su vaizdo klipo idėja buvo draugiškai pasijuokti iš susidariusios situacijos, kuomet sportininkai, DJ'ai ar įvairūs menininkai buvo priversti dirbti iš namų ir dėl to tapo įvairių socialinių tinklų influenceriais. Kitais žodžiais aš parodau skirtingus būdus užsidirbti pinigų žmonėms, kurie sėdi namuose.

Paskutinei profesijai trūko merginos, kuri susirgo likus dviems dienoms iki filmavimo. Dėl šios priežasties turėjom galvoti, kas gali būti taip pat estetiška ir kieta, kaip graži mergina. Nesugalvojom nieko kiečiau, kaip dvi alpakos. Klipą nufilmavome dviese su operatoriumi Tomu Vaškiu per nepilnus du mėnesius, todėl galiu sakyti, kad tai mano karantino apibendrinimas“, – apie naujausią vaizdo klipą pasakoja Kristis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų