Putino asmeninis gyvenimas: atskleista kita jo pusė

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas aukso žiedus buvo sumainęs su Liudmila. Santuokoje jie buvo 30 metų, o per tą laiką susilaukė dviejų dukrų – Katerinos ir Marijos.

Vladimiras Putinas ir buvusi jo žmona Liudmila (nuotr. SCANPIX)
8

Užsienio portalas starhit.ru atskleidė, koks jis buvo kuomet buvo santuokoje su Liudmila.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Putino asmeninis gyvenimas: atskleista kita jo pusė

Vladimiro ir Liudmilos meilės istorija prasidėjo 1980-aisiais.  Teatre, kuomet juos supažindino bendri pažįstami. Vyrui iškart patiko besišypsanti blondinė. Netrukus jie vėl vyko į teatrą, o tada, kai Liudmilai reikėjo išvykti iš Sankt Peterburgo, V. Putinas ant lapelio paliko savo telefono numerį. Taip ir prasidėjo jų meilės istorija, kuri pasibaigė 2013-aisiais.

Apie skyrybas kalba psichologas

1983 metais jie susipažino, o po 3 metų sumainė aukso žiedus, tačiau 2013 metais nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais.

Apie skyrybas kiek anksčiau prabilo psichologas Mohsenas Norouz.

„Vis tiek jaučiama abipusės pagarbos ir meilės energija. Ilgą laiką jie nebegyveno kartu, tačiau galutinis sprendimas dėl skyrybų buvo priimtas praėjusių metų pabaigoje. <..> Liudmila dabar yra be galo rami, ji užsiima socialiniais projektais. Asmeniniame gyvenime ji nebus palikta viena, netrukus matau šalia esantį žmogų, pasiruošusį suteikti emocinę ir moralinę šilumą. Draugystė išliks su buvusiu sutuoktiniu, jie periodiškai susitiks su dukromis ir jų šeimomis“, – anksčiau kalbėjo psichologas.

Gyvenimas santuokoje

Užsienio portalas starhit.ru atskleidė, kad jų šeimoje buvo ir tam tikrų nesutarimų.

Liudmila pasakojo, kad niekada nešvęsdavo vestuvių metinių: „Aš ištekėjau praėjus 3 su puse metų po susitikimo. Visą laiką mes niekada nešventėme vestuvių metinių.“

REKLAMA

Kalbėdama apie nesutarimus, ji atskleidė, kad jie buvo iškilę dėl dukros vardo rinkimo.

„Aš visada norėjau, kad mano dukra būtų Natalija. O Vladimiras pasakė: „Ne, ji bus Marija“. Aš pravirkau. Tačiau tada supratau, kad nėra pasirinkimo ir dukra vis tiek bus Marija“, – prisiminė Liudmila.

Tiesa, V. Putinas apie dukras kalba tik geriausiais žodžiais: „Jos yra protingos, gerai išsilavinusios merginos, labai santūrios, tačiau orios ir daro pažangą daugelyje sričių.“

Liudmila atskleidė ir tai, jog Vladimiras nebuvo pats punktualiausias žmogus: „Pasimatymai turi ypatingą istoriją. Aš niekada į juos nevėluodavau, o jis – nuolat.“

Pinigai ir drabužiai

Įdomu tai, kad V. Putinas kalbėdamas apie pinigus pasakojo, kad nė nežino, kaip reikia juos taupyti.

„Nežinau, kaip taupyti pinigus. Taip, ir ką kažkam sutaupyti? Manau, kad reikia turėti patogų būstą, sveikai maitintis, tinkamai atrodyti, gerai mokyti vaikus ir sugebėti kartais nuvykti kur nors pailsėti. Tam viskas ir reikalinga. Ir kas dar? Apskritai, jei turėčiau daug pinigų, būčiau keliavęs, keliavęs“, – pasakojo V. Putinas.

Liudmila atskleidė, kad ir prabangūs drabužiai jam buvo nė motais: „Jis niekada nesureikšmino drabužių. Jis visada turėjo du ar tris kostiumus. Na, dar džinsai, marškiniai. Namuose jis nešiojo džinsus ir megztinį.“

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nija
2020-06-30 13:11:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asmeniškai įdomu paskaityti apie pasaulio lyderį, nei apie mūsų ,,žvaigždinį elitą,,!
Atsakyti
-50

V
Vidas Tom
2020-06-30 18:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista kad po tokio straipsnio tyli rusofobai, putinofobai ir kiti idiotai.
Jaučiu kad guli ištikti epilepsijos priepolio.
Atsakyti
-37

B
Bronislava
2020-06-30 21:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putinas yra labai gudrus ir protingas žmogus.Kol Putinas valdžioje karo nebus.Sunku rusus valdyti , o jis sugeba.
Atsakyti
-38

SKAITYTI KOMENTARUS (147)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų