Skaisgirys prakalbo apie santykius su buvusia žmona: galvojau, kad galima nuo to pabėgti

Buvęs krepšininkas, televizijos ir kino prodiuseris Rolandas Skaisgirys yra puikus pavyzdys, kad po 50 metų gyvenimas nesustoja ir niekas tikrai nesikeičia.

R. Skaisgirys (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

R.Skaisgirys niekad nesigyrė savo pasiekimais, tačiau tikrai turi kuo didžiuotis. Baigęs krepšininko karjerą, Rolandas pasuko į televizijos prodiuserių verslą: šiandien kartu su komanda Lietuvą jis garsina lietuviškais filmais ir serialais.

Praėjusiais metais Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė daugybė skyrybų – skirtingais keliais suko idealiomis laikytos poros. Viena iš jų – Skaisgirių šeima. Kovo mėnesį pora oficialiai pasuko skirtingais keliais, juos išskyrė teismas. Tada Rolandas neslėpė, kad praėjusieji metai jam buvo vieni sunkiausių.

„Laimė yra labai subjektyvus dalykas. Juodas etapas niekada nepraeis gyvenime, tai išlikęs randas, kuri nešiosiuosi. Šiai dienai gyvenu gerai, turiu daug darbų, ruošiu projektus, esu vienas, bet ne vienišas“, – kalbėjo vyras.

Rolandas džiaugėsi, kad karantino laikotarpis jam buvo darbingas: „Šis laikas pagimdė daug gerų minčių, kurios dabar įgyvendinu. Pastatėme Selindžerio paminklą Šakių rajone, kuriame projektą su TV3. Man šis laikotarpis buvo visokeriopai geras, darbingas ir pakankamai ramus.“

Ne paslaptis, kad karantino laikotarpį Rolandas leido ne vienas, jam kompaniją palaikė sūnus Adas ir buvusi žmona Vaida. 

„Tiek metų pragyventa kartu, gyvenimas priverčia bendrauti. Mes turime sūnų ir nori nenori, bet nuo bendravimo nepabėgsi. Tiesą pasakius, įsivaizdavau, kad galima nuo to pabėgti. Žinoma, tai tik pradžia , manau, viskas keisis. Taip, santykiai yra, bet jie kolegiški“, – aiškino Rolandas.

Prakalbus apie naujus santykius R.Skaisgirys tik juokėsi: „Kaip galiu būti pasiruošęs, man jau mirti laikas, kas su manimi galėtų tokiu būti.“

Vyras tikino, kad dabar koncentruojasi ties sūnaus auklėjimu: „Darbai nestovi vietoje, sūnus auga, aš esu dabar patenkintas. Visą savo laiką skiriu jam.“


Rašyti komentarą...
A
Audrius
2020-06-27 12:43:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu Rolandas rinktųsi savo metų moterį, negalvotų, kad laikas mirti ir vienišas nebūtų, o dabar... Yra, kaip turėjo būti.
Atsakyti
-10

B
Baba
2020-06-27 12:51:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tokia Vaida,tai geriau jokios
Atsakyti
-17

L
Lietuvė
2020-06-27 13:58:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, šaunuolis. Tik reikia sakyti, kad esu vienas, bet ne vienišas. Sėkmės. Pasisekė sūnui jog turi tokį tėtį
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų