Skyrybos skaudžios nebuvo? Manekenės Delevigne „eks“ pastebėtą bebučiuojanti garsų vyrą

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog kone tobula pora laikytos manekenė Cara Delevigne ir serialo „Jaunosios melagės“ žvaigždė Ashley Benson nusprendė pasukti skirtingais keliais. Moterys susitikinėjo net dvejus metus.

Cara Delevigne ir Ashley Benson (nuotr. Vida Press)
6

Vis dėlto panašu, kad Ashley per daug dėl to neliūdėjo – aktorė neseniai pastebėta bučiuojantį garsų vyrą, o tai užtraukė jos buvusiosios gerbėjų neapykantą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skyrybos skaudžios nebuvo? Manekenės Delevigne „eks“ pastebėtą bebučiuojanti garsų vyrą

Kaip rašoma „Daily Mail“, A. Benson ir dainininkas G-Eazy buvo pastebėti besibučiuojantys mašinoje. Vis dėlto gandai, kad aktorė jau kurį laiką apgaudinėjo savo buvusią mylimąją su G-Eazy sklandė ir anksčiau.

Tiesa, pati aktorė „Instagram“ paskyroje tai neigia, mat neseniai paspaudė „patinka“ ant įrašo, kuriame buvo teisinama, jog, neva, A. Benson ir G-Eazy – tik draugai.

G-Eazy

Nepaisant to, C. Delevigne išliko mylimajai ne tik ištikima, bet ir nusprendė jai išreikšti palaikymą bei sustabdyti ją nuo savo gerbėjų puolimo.

„Dabar nei bet kada anksčiau yra svarbu skleisti meilę, o ne neapykantą. Visi, kurie rodo pyktį Ashley Benson, prašau, sustokite. Jūs nežinote tiesos – ją žinome tik mes, o taip būti ir turėtų“, – rašė manekenė, o jos buvusi mylimoji Ashley šiuo įrašu pasidalijo ir savo „Instagram“ paskyroje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar kiek anksčiau jos glumino savo gerbėjus dėl galimų vestuvių. Šaltiniai teigė, kad jos sumainė aukso žiedus slaptoje ceremonijoje, Las Vegase.

REKLAMA

Kiek anksčiau naujienų portalas tv3.lt rašė, kad Cara Delevingne viešai prisipažino, jog puoselėja šiltus jausmus Ashley Benson.

„Ji vienas iš žmonių, kuris mane privertė save pamilti, kai to reikėjo labiausiai, o man tai buvo išties reikalinga. Ji man parodė, kas yra tikra meilė ir kaip tai priimti, o tai yra kur kas sunkiau, nei galėjau pagalvoti. Myliu tave“, – stovėdama ant scenos sakė ji.

Po kiek laiko, jos žurnalistai paklausė, kodėl ji pagaliau išdrįso prisipažinti, jog tos pačios lyties atstovei puoselėja šiltus jausmus. Ši nedvejodama atsakė: „Nežinau, nes tai yra pasididžiavimas“, - teigė ji.

Taip pat ji apie savo draugę labai gražiai atsiliepė, sakė, kad jog ji yra ne tik gera draugė, bet ir labai rūpestingas žmogus. Jai padeda, kai būna sunku. Ashley parodė Carai, kas yra meilė ir kokia stipri ji gali būti. 


Rašyti komentarą...
D
D.
2020-05-16 23:35:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištaisykit klaidas! :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų