Lietuviškąja Kim Kardashian praminta TV projektuose išgarsėjusi Justina Globienė visai neseniai patyrė itin skaudžių išgyvenimų. Kaip pati sako, viskas gyvenime klojosi tiesiog idealiai, o štai pastarosios savaitės privertė viską įvertinti iš naujo.

Justina Globienė (nuotr. stop kadras)

Justina Globienė (nuotr. stop kadras)

Neseniai pranešusi džiugią žinią, jog kartu su sužadėtiniu Vyteniu laukia šeimos pagausėjimo, Justina karantino metu išgirdo ir kur kas baisesnę žinią – ji vaikelio neteko.

Kalbos apie skyrybas – neteisingos

Pastarasis metas J. Globienei buvo ypatingai sudėtingas, tačiau kaip visuomet su savo sekėjais atvira moteris neseniai užminė mįslę, parašiusi ilgą ir jausmingą įrašą. Moters gerbėjai ėmė spėlioti – nejaugi ji išsiskyrė su mylimuoju?

„Gyvenime būna ne tik gražių, nuostabių akimirkų, bet ir skaudžių. Mums viskas, rodėsi, eina tiesiog tobula vaga. Meilė liepsnoja, mylimasis pasipiršo, aš pastojau su mūsų bendru kūdikėliu. Visų norų išsipildymas! Tačiau mus ištiko skaudi nelaimė, apie kurią galvojau, kad mums taip tikrai niekada nebus. Tačiau, deja, ji neaplenkė ir mūsų, ir smogė skaudžiai“, – savo pasakojimą naujienų portalui tv3.lt pradėjo Justina.

REKLAMA

Žinoma moteris teigė, kad jų porą palietė nelaimė – jiedu neteko atžalos – o taisyklių, kaip elgtis, kai tai nutinka, nėra. Vis dėlto skirtingais keliais jie niekuomet nebuvo pasukę: „Niekada neminėjau, kad išsiskyrėme – tiesiog mums reikėjo laiko pabūti atskirai, viską apgalvoti, suvokti, kaip toliau gyvensime. Pabuvome, ir iš dalies tuo labai džiaugiamės. Abu išsiverkėme į pagalves, apsimąstėme ir sugrįžome vėl būti kartu. Sugrįžome daug tvirtesni.“

Justina pridėjo, kad dabar, jei ir vėl nutiktų kokia didelė bėda, jos tikrai nebesirinktų išgyventi atskirai nuo mylimojo. „Sugrįžę be galo daug šnekėjome, išsiverkėme vienas kitam, išsakėme jausmus, norus, pripažinome padarytas klaidas ir suvokėme, kad kiekviena nelaimė tik stiprina ryšį tarp mūsų“, – įsitikinusi ji.

Vis dėlto ji neslepia, kad namų be dūmų nėra, o jų pora tikrai nėra kažkuo išskirtinė. „Būna, pasipykstame, būna, ir puodelis į sieną dūžta… Tačiau šis atvejis mus sukrėtė stipriausiai, nes netekome vaikelio. Santykiai – didžiulis darbas, mokslas. Mano nuomone, kiekviena šeima ir pora turi šnekėtis. Daug ir atvirai. Jei nedrąsu, pasiimkite kartu butelį vyno, bet kalbėtis reikia būtinai, nes turime suvokti ne tik savo, bet ir mums artimiausio žmogaus vidinę būseną“, – linkėjo J. Globienė ir kitiems.

Moterims ji priminė, kad dažnai vyrai į kai kuriuos dalykus žvelgia kur kas jautriau: „Vyrai išgyvena skirtingai – jie kaltina save dėl negalėjimo apsaugoti, nors ir nėra visai kalti, jaučiasi menkesni. Nes juk vyrai – šeimos galvos, kurios neverkia. Jie visada palaiko, tačiau kai kurias situacijas išgyvena daug jautriau, nei mes, moterys. Taigi tik atvira pokalbis be baimės ir vienas kito supratimas sunkiais ir džiaugsmingais gyvenimo momentais gali nutiesti gražų kelią į ateitį.“

REKLAMA

Bando atsitiesti po vaikelio netekties

Dar atrodo neseniai džiugia žinia apie nėštumą pasidalijusi Justina netrukus turėjo stipriai nusivilti, o to sukeltas skausmas, anot jos, sunkiai išmatuojamas.

„Mes netekome vaikelio. Atrodo, tik ką tik nuėjome pas gydytoją, kuri davė paklausyti širdelės, pasakė, kad tai – tobulas mažylis, ir už savaitės man nuvykus, išsiaiškinau, kad jau 3 dienos, kaip ta širdelė nebeplaka. Sustojo ne tik širdelė, bet, atrodo, ir visas pasaulis kartu“, – sakė ji.

J. Globienė pasakojo, kad nors buvo be galo sunku, o ir ašaros liejosi laisvai, galiausiai suprato, kad nieko šioje situacijoje pakeisti negali: „Galime tik džiaugtis, kad vaikutis buvo siųstas mums ne veltui, o tam, kad įrodytų mums, kokie mes galime būti stiprūs, ir kaip visgi šeimoje mums reikia pagranduko. Atsitiesėme ir bandysime dar (šypteli)“

Žinoma moteris pridėjo, kad ypatingo palaikymo dėl vaikelio netekties ji sulaukė socialiniuose tinkluose – už tai savo sekėjoms ji nori ypatingai padėkoti, mat ne kas kitas, o būtent jos, tą akimirką suprato geriausiai, padėjo šią istoriją paleisti.

„Kai nustojo plakti vaiko širdutė, prasidėjo visas šurmulys dėl koronaviruso. Turėjau 3 savaites dar nešioti negyvą vaikutį… Gydytojai manęs nepriėmė, nes buvau išvykusi į Angliją, buvau karantinuota“ , – pasakojo ji.

Justina teigė, kad gydytojai ją sutiko priimti tik tuo atveju, jei ims karščiuoti ar nebegalės pakilti iš lovos, kitu atveju – tiesiog laukti. „Vytenis pradėjo ieškoti pagalbos „Facebook“ ir mes ją radome. Neseniai turėjau vykti operacijai, bet viskas susiklostė taip, kad įvyko savaiminis persileidimas. Buvo baisu – tai tragiškas jausmas, tačiau turėjau stiprų Vytenį šalia, kuris man tas keletą dienų labai padėjo ir nė akimirkai neatsitraukė. Ir šiuo metu jis daro viską, kad kuo greičiau sustiprėčiau ir būčiau sveika“, – apie mylimąjį gražiausiais žodžiais atsiliepė ji.

REKLAMA

Dabar Justina teigia esanti laiminga – anot jos, kiekviena akimirka, sunki ar džiuginanti bebūtų, žmones pamoko ir padaro tobulesniais.

„Dar daug gyvenime visko nutiks, bet aš rami, nes myliu ir esu mylima. O kai mes, moterys, jaučiamės mylimos, tada noras gyventi, spinduliuoti ir tobulėti išauga taip stipriai, kad mes galime ir kalnus nuversti“, – įsitikinusi ji.

Į karantiną žvelgia kaip į medaus mėnesį

J. Globienė pasakojo, kad pabuvę atskirai, kartu su Vyteniu jie suprato, kaip vienas kitą myli, ir kad ateityje privalo laikytis kaip vienas, bendras šeimoks kumštis. O štai į paskelbtą karantiną jie nusprendė pažvelgti kaip į savotišką medaus mėnesį.

„Vėl esame kaip maži vaikai… Žiūrime vienas į kitą ir net nereikia kalbėti, nes akys pasako daugiau. Vėl drugeliai pilve, pastangos dėl vienas kito. Tai tobulos atostogos, kurių mums reikėjo, nes anksčiau viskas, ką matydavome, būdavo darbas. Susitikdavome vakarais, permiegodavome ir vėliau vėl tik vėlai vakare pasimatydavome“, – pasakojo ji.

Anot žinomo TV veido, kartu karantinas tapo ir iššūkiu, mat, anot jos, šį laiką gaubianti nežinomybė kankina visus. Ji pati ir Vytenis – ne išimtis.

„Mes likome be darbų, tačiau įžvelgiame ir gerą dalyką. Kartu gaminame maistą, žiūrime filmus, planuojame ateitį. Tai – pats brangiausias dalykas. O jei verktume, kad negalime dirbti, tai situacijos nepagerins. Juk tai – laikina. Planuojame biudžetą, tačiau ir leist pinigus nelabai yra kur, nes viskas uždaryta. Daugiausiai dabar išleidžiame maistui ir kurui“, – apie išlaidas prabilo ji.

Justinos Globienės pasakojimą apie jos pirmąją meilę galite pamatyti čia:

ieva
2020-04-06 12:28:25
Nelabai aš tikiu, kad jinai laukėsi, nors jei tai tiesa, nuoširdi užuojauta. Ir baikit ją vadint Kardashian, eilinė visur kur įmanoma prisipūtusi butolino moteris, iki Kardashian kaip iki dangaus.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Ku 2020-04-12 11:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks buvo nestumo terminas? Savaite? Dvi? Kodel to neparase. Gal tai paprasciausias persileidimas, kai vyksta naturali atranka - vaisius negyvibingas. Dar ir viesina tai   ATSAKYTI
na na 2020-04-09 12:07:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Idiote, gerai, kad tokiai debilei negime! Baisu ziuret, nuo kada ji cia garsi? Kas ji? Viesnamio darbuotoja?   ATSAKYTI
Arunas 2020-04-08 20:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Uz jiaucu grazuoliuk    ATSAKYTI
Arunas 2020-04-08 20:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Uz jiaucu grazuoliuk    ATSAKYTI
Emilija 2020-04-07 19:31:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Justina neliūdėk visas pasaulis prieš akis.    ATSAKYTI
Taaaip.. 2020-04-07 13:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
"Vargšė" moteriskaitė. Nieko joje natūralaus. Nežinau, kiek reikia būti bukai, kad tiek save žaloti dėl įvaizdžio. Gal ir vaikelio netektis - tai įspėjimas: sustok ir pagalvok...   ATSAKYTI
Rasa 2020-04-07 11:29:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Oho perskaiciau 2 puslapius komentaru ir nustojau
Kokie visi smerkiantys!
Tikriausiai patys tobuli
Baisu ! Kataliku salis....   ATSAKYTI
Žemaitis 2020-04-07 10:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kas čia per šiltnamis??? Vien plastiks    ATSAKYTI
Ona 2020-04-07 09:20:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Neduok Dieve,kad tokios turėtų vaiku   ATSAKYTI
Uf 2020-04-07 09:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tai ir gerai ,nes būt gimęs koks debilas.Ten tiek silikono,kur tas vaikas tilptų?

   ATSAKYTI
,_ 2020-05-13 14:51:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas kas tokius komentarus komentuoje neka protingesni.  
Aliosa 2020-04-07 08:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Che,kur jus matot panasuma,nebent smegenyse   ATSAKYTI
nadia 2020-04-07 01:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
nu kur mes ritames su tokiom tipo kardasian???   ATSAKYTI
Nata 2020-04-06 20:54:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As persileidau.Praejo laikas išgydė žaizdas.Dabar auginu dvynukus.Taip turėjo būti....   ATSAKYTI
2020-04-06 19:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Trečia diena,kaip neviena,o jau žino visas pasaulis!   ATSAKYTI
sunaus 2020-04-06 18:44:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
sermenys ir medaus menesis vienu metu? Kur ir kada sunaus laidotuves?


   ATSAKYTI
Algis 2020-04-06 17:33:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Siaubas - baubas .Pamatei naktį , nereikia koronos . Kapec ...   ATSAKYTI
Algis 2020-04-06 17:31:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Siaubas - baubas . Pamatei naktį , nereikia ir koronos . Kapec ...   ATSAKYTI
Vicka 2020-04-08 22:46:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jo.Kaži kuri baisenė?Jei ta kardanšūdian baisi per visą ameriką ,tai lietuvėlei šitos šimtą kartų per daug.  
Loli 2020-04-06 16:19:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Eilinė prisiputusi kur tik gali, nieko čia įdomaus, šimtai tokių pat
   ATSAKYTI
Ri 2020-04-06 14:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
100 metų jei iki Kardashian   ATSAKYTI
Markas Tvenas 2020-04-06 13:21:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tai ko ji tikejosi, daugiau nei puse kuno silikonas, vaikas turi augti naturalioje terpeje! Ziuriu, Lietuvoje visi zvaigzdes, tik nedaug kas is ju turi smegenu.   ATSAKYTI
Jo 2020-04-06 16:11:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pasidomėk iš kur ta žvaigždė gryžo i Liėtuva  

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Skaistė Steikūnaitė (nuotr. asm. archyvo)
Daugelis gražuolę dainininkę Skaistę Steikūnaitę prisimena kaip grupės „OMG“ narę, vis dėlto šiandien moteris gyvena visai kitokį gyvenimą ir save atiduoda motinystei bei ...
Jonas Vozbutas su mama Rasa (tv3.lt fotomontažas)
„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV3 projekto „Lietuvos talentai.Supervaikai“ nugalėtoją Joną Vozbutą ir jo tėvus – Rasą ir Dalijų Vozbutus. ...
Jonas Vozbutas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ superfinalą. Didžiojo šou metu paaiškėjo nugalėtojas – juos tapo keturiolikmetis Jonas Vozbutas. ...
Arnoldas Eisimantas ir Inga Jankauskaitė (Fotobankas)
Panašu, kad skyrybų debesis ir toliau temdo pramogų pasaulio žvaigždžių gyvenimus. Skirtingais keliais pasuko aktorė ir atlikėja Inga Jankauskaitė bei aktorius Arnoldas ...
Marius Jovaiša  (nuotr. Organizatorių)
Lietuvoje besitęsiant karantinui, daugelis pradėjo ilgėtis aktyvaus laisvalaikio ir pramogų, kurios leisdavo pailsėti nuo darbo rutinos ir teikdavo malonumą. Švelnėjant ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų