Paskutines nėštumo savaites skaičiuojanti Baiba neslepia nerimo: grįžęs vyras turės izoliuotis

Dainininkė Baiba Skurstenė-Serdiukė gyvena paskutinėmis laukimo savaitėmis – žinomai moteriai ir jos vyrui kikboksininkui Mykolui Serdiukui netrukus gims antroji atžala. Tiesa, ji neslepia – baimės tikrai yra, o negana to, tikėtina, kad ilgai nepamatys ir savo vyro.

Mykolas Serdiukas ir Baiba Skurstenė-Serdiukė (tv3.lt fotomontažas)
15

Apie visą situaciją plačiau Baiba pasakojo naujienų portalui tv3.lt.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paskutines nėštumo savaites skaičiuojanti Baiba neslepia nerimo: grįžęs vyras turės izoliuotis

Baiba pasakojo, kad jos vyras šiuo metu ne kartu su ja, o komandiruotėje, grįš tik pirmadienį. Tai reiškia, kad 14 dienų M. Serdiukas turės izoliuotis nuo visos šeimos. Dainininkė pridėjo, jog baiminasi, kad su vyru iki gimdymo nepasimatys.

Paklausta, ar paskutinės dienos yra labai sunkios, Baiba buvo nuoširdi: „Tiesą sakant, tikrai taip. Visos moterys žino, kaip sunku yra paskutinėmis savaitėmis, nes mintyse vis sukasi mintis – „kada?“ Ypatingai, kai yra dar vienas mažas vaikas, kuriuo reikia rūpintis, o jėgų nėra absoliučiai. Bandau sutelkti tas jėgas, bet vyro vis tiek labai trūksta.“

Paklausta, galbūt rado kokį būdą, kuris padėtų užsimiršti ir nors trumpam atitrūkti nuo rūpesčių, B. Skurstenė-Serdiukė neslėpė, kad tai padaryti sunku, mat jaučia didelį nerimą.

„Ryte atsidarius portalus paima siaubas – tik vėliau kiek nusiraminu. Vienintelis, kas mane gali nuraminti, yra vyras, kuris skambina ir sako, kad įstatymai keičiasi kasdien – gal ir nebus taip blogai. Labai išgyvenu ir dėl jo, kas jo laukia, kur jam reikės būti. Situacija yra ir įdomi, ir istorinė, ir, aišku, viso to, kas vyksta – reikia, nes svarbiausia saugotis ir apsaugoti vyresnius. Yra, kaip yra. Manau, kad dabar nė viena nėščioji nesijaučia kitaip – visoms yra nerimo“, – savo mintimis dalijosi dainininkė.

REKLAMA

Baiba Skurstenė-Serdiukė

Nemažai palaikymo B. Skurstenė-Serdiukė sulaukia ir iš savo sekėjų, kurie, pasirodo, ne tik rašo padrąsinančias žinutes, bet ir ištiesia pagalbos ranką.

„Iš tiesų, dabar man rašo labai daug žmonių, kad jei tik ko reikia, jie tikrai galėtų padėti. Bet kadangi šalyje yra tokia padėtis, kai į kiekvieną turi būti žiūrima kaip į nešiotoją, man baisu net priimti kitų pagalbą. Kitokiomis aplinkybėmis viskas būtų lengviau, bet dabar džiaugiuosi nors tuo, kad turime uždarą kiemą, į kurį galime laisvai išeiti, pažaisti, pabūti, ir nereikia baimintis, kad mus kažkas nubaus. Džiaugiamės bent jau tiek“, – sakė ji.

Nemažu iššūkiu tapo ir apsirūpinimas būtiniausiomis prekėmis. Tiesa, čia Baiba rado savo būdų. Pavyzdžiui, savaitės pradžioje visai netikėtai rado laisvą laiką interneto parduotuvėje.

„Tiesa, kai mano tie užsipirkimai ima artėti prie pabaigos, paprašau pagalbos kaimynų, gyvenančių mūsų kvartale. Pati tikrai niekur nevažiuosiu, ir be reikalo niekur nevaikščiosiu, nes man iš tiesų baisu. Nebeinu net į polikliniką, pas savo ginekologę. Ji sako, kad jei jaučiuosi gerai – būčiau namie ir laukčiau, tą ir darau“, – šyptelėjo ji.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2020-03-26 01:14:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia jinai viena nescia kad kas antras straipsnis Baiba ,Baiba. Kas cia per sensacI ja.
Atsakyti
0

T
Tiesa
2020-03-29 12:28:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čiaupk žaptus valkata tu nerašes pievų:D
Atsakyti
0

T
Tiesa
2020-03-29 12:29:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
To Sawas čiaupk žaptus!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų