Šalyje įvedus karantiną, Lietuvoje draudžiama teikti SPA, reabilitacijos paslaugas, jei jos nėra susijusios su gydymu, draudžiama kirpyklų, grožio salonų veikla. Tai reiškia, kad tol, kol šalyje nebus atšauktas karantinas, lietuvės savo grožiu turės rūpintis pačios savo namuose. Įdomu tai, kad internete pradėjo plisti atlikėjos Katažinos Zvonkuvienės nuotraukos, kuriose ji įamžinta, kaip išeina iš grožio salono.

Katažina Zvonkuvienė (nuotr. Vytauto Pilkausko)

Katažina Zvonkuvienė (nuotr. Vytauto Pilkausko)

Klausimas kyla, ar moteris nepakluso įstatymams ir vis tiek nusprendė pasigražinti?

Apie šį įvykį pranešė pranešė lrytas.lt, paskelbęs tai įrodančias nuotraukas.

Naujienų portalui tv3.lt atlikėja tikino, kad ne grožio procedūrų vyko į saloną.

„Dabar jau ramiau galiu kalbėti apie šį įvykį, iš pat pradžių pasijutau kaip didžiausia nusikaltėlė. Kaip lengva yra viską spręsti iš nuotraukų ar antraščių... Nors net neįsigilini į situaciją. Visų pirma, aš lankiausi ne grožio salone, o pas savo draugę, kuri turi grožio saloną. Ji šiuo metu ten nedirba, o tvarkosi.

Aš nuvažiavau pasiimti iš jos tam tikrų priemonių, nes užklupo stipri alergija. Man ši alergija kartais pasikartoja pavasarį ir rudenį... Negalėjau ramiai miegoti, labai niežėjo veidą, kadangi ji yra mano draugė ir mano veidą prižiūri nuo 16-os, ji sudėjo man kosmetikos ir aš atvažiavau ją pasiimti. Atsiėmiau kosmetiką, paplepėjome ir išgėrėme drauge kavos“, – pasakojo K.Zvonkuvienė.

REKLAMA

„Man yra pikta, nes aš tikrai nieko blogo nepadariau. Aš jau savaitę vargstu su šia alergija, nusidraskiau veidą iki kraujų, pasidariau nervinga... Nuvažiavau pasiimti kosmetikos ir viskas. Teisintis aš tikrai nenoriu, bet aš gaunu daugybę priekaištų. Žinau, kad nieko blogo nepadariau... Man pikta, kad ne tik aš tokioje nesmagioje padėtyje atsidūriau, bet ir mano draugė“, – pridūrė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis taip pat įspėjo, kad nuo pirmadienio įsigaliojus karantinui, visiems, kurie nepaisys valdžios įvedamų nurodymų, grės baudžiamoji atsakomybė.

Tačiau nei sveikatos specialistų raginimai, nei piniginės baudos, panašu, lietuvaičių moterų taip ir neišgąsdino.

Per karantiną daugiau dėmesio skirs dezinfekcijai

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta nagų meistre Kaune dirbanti Solveiga (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) jau kuris laikas nuomojasi patalpas savo veiklai. Dar prieš paskelbiant karantiną, daugelis klienčių pas manikiūro specialistę buvo užsirašiusios kelioms savaitėms į priekį, todėl klienčių pas moterį tikrai netrūksta.

Tiesa, Solveiga pripažįsta, kad dėl karantino ji savo grožio paslaugas teikia ir toliau, tik tam skiria didesnį dėmesį dezinfekcinėms priemonėms.

„Suprantu, kad šalyje yra paskelbtas karantinas, tačiau mums, grožio specialistėms, taip pat iš kažkur reikia užsidirbti pinigų. Juk daugelis kalba, kad po viso šito ateis ir krizė, todėl sėdėti be darbo tikrai nesinori.

Priiminėju vos kelias klientes per dieną, o taip pat labai saugausi – naudoju kaukes, vienkartines priemones, tiek pirštines, tiek vienkartines dildes. Prieš ir po manikiūrą visada rankas nuvalau dezinfekciniu skysčiu“, – pasakoja Solveiga.

REKLAMA

Moteris kruopščiai atsirenka ne tik visas grožio procedūros priemones, bet taip pat ir klientes, kurioms bus tvarkomi nagai. Mat jeigu neseniai keliavote bet kokioje užsienio šalyje, Solveiga patikina, kad tokių klienčių ji tikrai nepriims.

„Manau, kad kiekviena klientė turėtų būti atsakinga ir pagalvoti, kuo rizikuoja, grįžusi iš kelionės, eidama tvarkyti nagus. Juk nagai per porą savaičių tikrai nenukris, todėl jeigu buvote užsienio šalyje, būkite geros, visada apie tai informuokite savo meistrę“, – sako nagų meistrė.

Internetas – pilnas pasiūlymų

Kad draudimo dirbti nesilaiko ne viena grožio paslaugas teikianti meistrė, galima lengvai pastebėti ir vos tik užėjus į socialinį tinklą „Facebook“. Nesunkiai grožio paslaugas teikiančias moteris galima susirasti tiek Kaune, tiek Vilniuje ir Klaipėdoje.

Vienoje iš tokių internetinių grožio meistrų grupių užvirė ir nemenka diskusija, kurioje moterys aiškiai pabrėžė, kad per karantiną jos niekur nedings ir dirbs. Tarp pasisakiusių buvo tiek nagų, tiek veido ar plaukų priežiūros specialisčių.

Viena meistrė rašė: „Per karą žmonės išgyveno, nuo gripo kiek mirė su plaučių komplikacijomis, dabar čia bėga, lekia, perka makaronus tualetinius popierius. Toks jausmas, kad 3-sis pasaulinis karas artėja! Saugotis reikia“.

Kita jai antrino: „Toks jausmas, kad pasaulio pabaiga. Kaip dirbom, taip ir dirbam. Pasibaigs „karantinas“ ir visi pamirš“.

Dar viena meistrė sakė: „Tuomet reikia ir visuomeninį transportą uždrausti, ir produktų parduotuves!!!“.

REKLAMA

Tačiau kitos moterys gyrė Vyriausybės sprendimą nutraukti darbus ir šalyje įvesti karantiną. Kai kurios iš jų teigė dar prieš paskelbiant karantiną uždarančios salonus, o klientės masiškai atšaukinėjo vizitus.

Grožio meistrės pasipiktinusios Vyriausybės nutarimu

Grožio meistrės pasipiktinusios Vyriausybės nutarimu

Parodė, kai nusiimti gelį nuo nagų pačioms

Manikiūro meistrė Vaida buvo viena iš tų, kurios tik sužinojusios apie karantiną sustabdė visus darbus ir atšaukė vizitus dviem savaitėms su galimybe pratęsti karantiną.

„Dauguma klienčių dėl atšaukimų reagavo adekvačiai, suprato situacijos rimtumą, juk dabar ne nagai svarbiausi, tačiau buvo ir dramų, tikrai jau netgi žinau pora klienčių, kurios bus nuėjusios pas kažką į namus. Labai linkiu joms sveikatos.

Tikrai sulaukiau ir žinučių, kad priimčiau namuose, tačiau man čia dar didesnė nesąmonė nei priimti darbe, o antra, garantuoju, kad dabar dirbančios namuose ne tik rizikuoja susirgti, bet ir nesterilizuoja įrankių tai galima ir dar prisižaisti“, – sako ji.

Pati Vaida sako, kad karantino pradžioje matė ne vieną merginą, kuri žadėjo dirbti namuose, tačiau dabar jos jau yra išsigandusios ir slepia savo veiklą.

„Skaičiau meistrių komentarus apie karantiną, kas ką mano ir yra pora klienčių žinučių įdėta, kad jos rado, kas jas priims, taigi per tokius žmones ir toliau plis virusas ir ne 2, ir ne 4 savaites teks būti namuose, o pora mėnesių.

Kiekviena man gerai žinoma meistrė iškart stabdė savo darbus dėl karantino, nes sąmoningi piliečiai supranta, kad reikia galvoti apie VISUS, o ne apie keletą žmonių, kurie susireikšmina ir galvoja, kad čia juokinga“, – sako ji.

 

Ina
2020-03-24 19:16:06
Galvojau, kad ji protingesnė. O pasirodo..........
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Tututis 2020-03-31 17:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Fui korona geriau jau nesivaidenk ekrane melage bijai kad zvonkus paliks kai busi nedazyta vajeje...   ATSAKYTI
Lol 2020-03-28 21:47:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geda del tokio pavyzdzio,be to dar ir meluoja akivaizdziai,nagai oerlakuoti ir veidas kazko greitai pagijo   ATSAKYTI
Ane 2020-03-26 14:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nori būt panaši į Anglijos kunigaikštienę Kate. Tiesiog pramėgdžioja   ATSAKYTI
Daiva 2020-03-26 13:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiuometu pasimatys daugelio proto lygis,kuri slėpė po įvairiom kaukėm.Štai pavyzdys - iliustracija.   ATSAKYTI
Saulute 2020-03-26 12:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Karantinas negalioja    ATSAKYTI
Margarita 2020-03-26 10:29:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ta   ATSAKYTI
As 2020-03-26 10:05:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reikejo dar vaikus pasiimt kažkoks siaubas   ATSAKYTI
Vitas 2020-03-26 09:37:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas rizas meme jos niagali sutvarkit matit gauna i snuki ir siedi apsidziagies   ATSAKYTI
Joris 2020-03-26 07:20:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ot grazuole, varna, nesedi namuose, bet platina virusa. Bausti tokia reikia!!!   ATSAKYTI
Nejuokinga 2020-03-25 22:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lt žvaigždės neserga korona virusu, jos ir taip su karunom ir joms giliai nusišvilpt, dėl mūsų prascioku be kariūnų - jos prilygsta tam sluoksniui islipusiems iš kelto...   ATSAKYTI
Nika 2020-03-25 22:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Demesio trūkuma kaip ir Bunkei ,jei nemoka dainuot tai kitaip demesi reik atkreipt    ATSAKYTI
va va ir prasideda 2020-03-25 23:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nelyginkit, Bunkė sugeba kaukes pasisiūti ir nesiplaiksto- o ši melagė ir cinikė  
Mama 2020-03-25 20:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Viršūnė !! Dabar suka uodegą su melavimu,ir beje svečiuotis ir kavintis irgi negalima! Kai vieni kantriai kenčia,tai kiti spjauna į jų kantrybę   ATSAKYTI
Ona 2020-03-28 21:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pagal ja visi einam kavintis pas drauges,zemas lygis...  
Ingrida 2020-03-25 20:32:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokia niekų kalba, gaila kad tokių prietrankų yra ir nesupranta situacijos sudėtingumo, apgailėtina    ATSAKYTI
Seenis 2020-03-25 20:13:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ji ir yra glušė, ir jau seniai.    ATSAKYTI
67155943 2020-03-25 20:35:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O galbūt esate gydytoja, kad nustatot deagnozę iš paveiksliuko, jeigu taip tai laukiam gerų rezultatų korono viruso išgydymui  
Vytas 2020-03-25 19:57:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Padarei brangioji puosiesi maro metu kai tai uzdrausta   ATSAKYTI
Xxx 2020-03-25 19:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Va tokios kvaišos ir pridaro nesamoniu ,žimi bausti negalima , kritikuoti negalima ,tokias be teismo 3 metams sodinti idomu kokia bauda bus.   ATSAKYTI
Alfonsas 2020-03-25 18:17:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai 2 vaiku mama turi pasitesinima kodel netiketi nevarykit devo imedi    ATSAKYTI
Ivanovas 2020-03-25 17:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Griežtai užbaudoti , arba y priverstiny karantina arba cypę   ATSAKYTI
runkelis 2020-03-25 17:08:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
katalikė esi už melą dievulis nubaus   ATSAKYTI
Ryta 2020-03-25 18:17:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Už koky melą, kirpėja meluoja ką ji meluoja, jos visą 20m su kaukem pirštinėmis dirba, jums matosi parsidavusi zinesklaida ir glusas veryga protą sušiko, ką kirpėjai, stilistė kambary stakta graušti. 3 men gal kvailos su tais karantinas tai mirtį iš bado, turi ką esti tai ir loji čia būtum kirpėja kitaip sneketum. Šlykštynes yra kad ir moterys, jai keno verslas žlunga, tai pasivijus dar ykandi. Ir aš kirpsuosi pas kirpėja, kad tik moterys turėtų darbo nesvarbu kur kad ir slepia. Vokietijo visas grožio procedūras namuose atlieka. Bet valdžia iš isproteja kaimynai nebėga skust. Va toki koki čia rašo komentarus ir fotografuoja žmonės išeinant iš grožio salono, yra parazitai ir šudo gabalai. Jai gimei kalė tai ir mirsi kale   
Kaimietė 2020-03-25 17:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir grožio salonui neduot paramos iš valstybės.tada draugė ne draugė nepadės.o čia ir dirba ir pasalpu po dienos karantino nori   ATSAKYTI

Top Video

Kosinčia keleive pasiskundęs autobuso vairuotojas po savaitės mirė nuo koronaviruso
DABAR RODOMA
Kosinčia keleive pasiskundęs autobuso vairuotojas po savaitės mirė nuo koronaviruso
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
REKLAMA
Gražina Asipauskaitė (nuotr. asm. archyvo)
Mediumė Gražina Asipauskaitė teigia turinti antgamtinių galių, kurių dėka gali susisiekti su mirusiais. Moteris atvirai papasakojo, ką, anot jos, jaučia žmogus, kuris ...
Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis (tv3.lt fotomontažas)
Karantinas Lietuvoje trunka jau beveik mėnesį, o ieškodami, kuo užsiimti namuose, žmonės ne tik dalyvauja įvairiuose iššūkiuose, bet ir išbando populiarias programėles. ...
„Gaujų karai. Smaugliai“ (nuotr. Organizatorių)
Tai buvo 90-ieji. Paskutinysis XX a. dešimtmetis ir pirmieji Lietuvos Nepriklausomybės metai – laikas, kai staiga į Lietuvą atėjo vakarai, kai socialistinę stagnaciją pakeitė ...
Arvydas Sabonis (nuotr. stop kadras)
Legendinio Lietuvos krepšininko Arvydo Sabonio šeima – pavyzdys visiems. Keturias atžalas – sūnus Tautvydą, Žygimantą ir Domantą bei dukrą Aušrinę – auginanti pora vis dažniau ...
Sergejus Maslobojevas vedė savo mylimąją Fotodiena/Arnas Strumila
Džiugios naujienos pasaulio kikbokso čempiono Sergejaus Maslobojevo-Kuvaldos ir jo žmonos Airinės šeimoje. Pora laukiasi trečiosios atžalos. Šią žinią naujienų ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų