Karantino metu pas draugę grožio salone apsilankiusi Zvonkuvienė: nieko blogo nepadariau

Šalyje įvedus karantiną, Lietuvoje draudžiama teikti SPA, reabilitacijos paslaugas, jei jos nėra susijusios su gydymu, draudžiama kirpyklų, grožio salonų veikla. Tai reiškia, kad tol, kol šalyje nebus atšauktas karantinas, lietuvės savo grožiu turės rūpintis pačios savo namuose. Įdomu tai, kad internete pradėjo plisti atlikėjos Katažinos Zvonkuvienės nuotraukos, kuriose ji įamžinta, kaip išeina iš grožio salono.

Katažina Zvonkuvienė (nuotr. Vytauto Pilkausko)
12

Klausimas kyla, ar moteris nepakluso įstatymams ir vis tiek nusprendė pasigražinti?

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karantino metu pas draugę grožio salone apsilankiusi Zvonkuvienė: nieko blogo nepadariau

Apie šį įvykį pranešė pranešė lrytas.lt, paskelbęs tai įrodančias nuotraukas.

Naujienų portalui tv3.lt atlikėja tikino, kad ne grožio procedūrų vyko į saloną.

„Dabar jau ramiau galiu kalbėti apie šį įvykį, iš pat pradžių pasijutau kaip didžiausia nusikaltėlė. Kaip lengva yra viską spręsti iš nuotraukų ar antraščių... Nors net neįsigilini į situaciją. Visų pirma, aš lankiausi ne grožio salone, o pas savo draugę, kuri turi grožio saloną. Ji šiuo metu ten nedirba, o tvarkosi.

Aš nuvažiavau pasiimti iš jos tam tikrų priemonių, nes užklupo stipri alergija. Man ši alergija kartais pasikartoja pavasarį ir rudenį... Negalėjau ramiai miegoti, labai niežėjo veidą, kadangi ji yra mano draugė ir mano veidą prižiūri nuo 16-os, ji sudėjo man kosmetikos ir aš atvažiavau ją pasiimti. Atsiėmiau kosmetiką, paplepėjome ir išgėrėme drauge kavos“, – pasakojo K.Zvonkuvienė.

„Man yra pikta, nes aš tikrai nieko blogo nepadariau. Aš jau savaitę vargstu su šia alergija, nusidraskiau veidą iki kraujų, pasidariau nervinga... Nuvažiavau pasiimti kosmetikos ir viskas. Teisintis aš tikrai nenoriu, bet aš gaunu daugybę priekaištų. Žinau, kad nieko blogo nepadariau... Man pikta, kad ne tik aš tokioje nesmagioje padėtyje atsidūriau, bet ir mano draugė“, – pridūrė ji.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis taip pat įspėjo, kad nuo pirmadienio įsigaliojus karantinui, visiems, kurie nepaisys valdžios įvedamų nurodymų, grės baudžiamoji atsakomybė.

Tačiau nei sveikatos specialistų raginimai, nei piniginės baudos, panašu, lietuvaičių moterų taip ir neišgąsdino.

Per karantiną daugiau dėmesio skirs dezinfekcijai

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta nagų meistre Kaune dirbanti Solveiga (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) jau kuris laikas nuomojasi patalpas savo veiklai. Dar prieš paskelbiant karantiną, daugelis klienčių pas manikiūro specialistę buvo užsirašiusios kelioms savaitėms į priekį, todėl klienčių pas moterį tikrai netrūksta.

Tiesa, Solveiga pripažįsta, kad dėl karantino ji savo grožio paslaugas teikia ir toliau, tik tam skiria didesnį dėmesį dezinfekcinėms priemonėms.

„Suprantu, kad šalyje yra paskelbtas karantinas, tačiau mums, grožio specialistėms, taip pat iš kažkur reikia užsidirbti pinigų. Juk daugelis kalba, kad po viso šito ateis ir krizė, todėl sėdėti be darbo tikrai nesinori.

Priiminėju vos kelias klientes per dieną, o taip pat labai saugausi – naudoju kaukes, vienkartines priemones, tiek pirštines, tiek vienkartines dildes. Prieš ir po manikiūrą visada rankas nuvalau dezinfekciniu skysčiu“, – pasakoja Solveiga.

Moteris kruopščiai atsirenka ne tik visas grožio procedūros priemones, bet taip pat ir klientes, kurioms bus tvarkomi nagai. Mat jeigu neseniai keliavote bet kokioje užsienio šalyje, Solveiga patikina, kad tokių klienčių ji tikrai nepriims.

REKLAMA

„Manau, kad kiekviena klientė turėtų būti atsakinga ir pagalvoti, kuo rizikuoja, grįžusi iš kelionės, eidama tvarkyti nagus. Juk nagai per porą savaičių tikrai nenukris, todėl jeigu buvote užsienio šalyje, būkite geros, visada apie tai informuokite savo meistrę“, – sako nagų meistrė.

Internetas – pilnas pasiūlymų

Kad draudimo dirbti nesilaiko ne viena grožio paslaugas teikianti meistrė, galima lengvai pastebėti ir vos tik užėjus į socialinį tinklą „Facebook“. Nesunkiai grožio paslaugas teikiančias moteris galima susirasti tiek Kaune, tiek Vilniuje ir Klaipėdoje.

Vienoje iš tokių internetinių grožio meistrų grupių užvirė ir nemenka diskusija, kurioje moterys aiškiai pabrėžė, kad per karantiną jos niekur nedings ir dirbs. Tarp pasisakiusių buvo tiek nagų, tiek veido ar plaukų priežiūros specialisčių.

Viena meistrė rašė: „Per karą žmonės išgyveno, nuo gripo kiek mirė su plaučių komplikacijomis, dabar čia bėga, lekia, perka makaronus tualetinius popierius. Toks jausmas, kad 3-sis pasaulinis karas artėja! Saugotis reikia“.

Kita jai antrino: „Toks jausmas, kad pasaulio pabaiga. Kaip dirbom, taip ir dirbam. Pasibaigs „karantinas“ ir visi pamirš“.

Dar viena meistrė sakė: „Tuomet reikia ir visuomeninį transportą uždrausti, ir produktų parduotuves!!!“.

Tačiau kitos moterys gyrė Vyriausybės sprendimą nutraukti darbus ir šalyje įvesti karantiną. Kai kurios iš jų teigė dar prieš paskelbiant karantiną uždarančios salonus, o klientės masiškai atšaukinėjo vizitus.

Grožio meistrės pasipiktinusios Vyriausybės nutarimu

Parodė, kai nusiimti gelį nuo nagų pačioms

Manikiūro meistrė Vaida buvo viena iš tų, kurios tik sužinojusios apie karantiną sustabdė visus darbus ir atšaukė vizitus dviem savaitėms su galimybe pratęsti karantiną.

REKLAMA

„Dauguma klienčių dėl atšaukimų reagavo adekvačiai, suprato situacijos rimtumą, juk dabar ne nagai svarbiausi, tačiau buvo ir dramų, tikrai jau netgi žinau pora klienčių, kurios bus nuėjusios pas kažką į namus. Labai linkiu joms sveikatos.

Tikrai sulaukiau ir žinučių, kad priimčiau namuose, tačiau man čia dar didesnė nesąmonė nei priimti darbe, o antra, garantuoju, kad dabar dirbančios namuose ne tik rizikuoja susirgti, bet ir nesterilizuoja įrankių tai galima ir dar prisižaisti“, – sako ji.

Pati Vaida sako, kad karantino pradžioje matė ne vieną merginą, kuri žadėjo dirbti namuose, tačiau dabar jos jau yra išsigandusios ir slepia savo veiklą.

„Skaičiau meistrių komentarus apie karantiną, kas ką mano ir yra pora klienčių žinučių įdėta, kad jos rado, kas jas priims, taigi per tokius žmones ir toliau plis virusas ir ne 2, ir ne 4 savaites teks būti namuose, o pora mėnesių.

Kiekviena man gerai žinoma meistrė iškart stabdė savo darbus dėl karantino, nes sąmoningi piliečiai supranta, kad reikia galvoti apie VISUS, o ne apie keletą žmonių, kurie susireikšmina ir galvoja, kad čia juokinga“, – sako ji.

 


Rašyti komentarą...
I
Ina
2020-03-24 19:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galvojau, kad ji protingesnė. O pasirodo..........
Atsakyti
-2

j
jop
2020-03-24 18:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei ji galvoja, jad ji nieko nepadarė, tai ji visiška glušė.
Atsakyti
-1

O
Oho
2020-03-24 18:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sakyt ji gali ką nori, niekas nežino, kaip yra iš tikrųjų. Tokiom svarbiausia jų grožis. Tuštutė.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (137)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų