Vyšniauskas – apie žvejybą su moterimis: „Jos viską blaško“

Trečiadienio vakarą TV3 televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi vienas garsiausių Lietuvos dainininkų Ovidijus Vyšniauskas. Eteryje netrūko daug linksmų pokalbių apie atlikėjo pomėgius – žvejybą, motociklus ir fotomedžioklę.

Ovidijus Vyšniauskas yra užkietėjęs žvejys. Laidoje jis atskleidė, kad turi tiek meškerių, jog jų užtektų dviem futbolo komandoms. Meškerių Ovidijus turi nemažiau nei 50. Dainininkas pripažino, kad dabar žvejybos prekių parduotuvėse apsilanko tik pasižvalgyti ir daugiau nieko nebeperka. Juokaudamas Ovidijus pripažino, kad turi šiokią tokią problemą, o jo namuose žvejybos reikmenų yra daugiau nei jo draugo žūklės prekių parduotuvėje.

Kalbėdamas apie žvejybą Ovidijus ėmė pasakoti, kaip jam gaila žvejų, kurie turi žmonas. Kartą vienos žūklės metu Ovidijus sutiko vyrą, kuris jam pripažino, kad žvejoja jau paskutinį kartą, nes daugiau to nebeleis žmona. Pasak Ovidijaus, žvejoti su moterimis gali tikrai ne kiekvienas vyras.

„Su moterimi žvejoti jau turi būti meistriškumas. Jos viską blaško“, – teigė Ovidijus.

Ir tai – tikrai dar ne viskas, ką apie savo žvejybos ir kitus nuotykius papasakojo Ovidijus.

Ką apie savo pomėgius ir ypač žvejybą atskleidė Ovidijus Vyšniauskas, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Lyg viso to pokalbio būtų negana, laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis sugalvojo žaidimą, kurio metu atlikėjas turėjo groti sintezatoriumi ir dainuoti iš anksto paruoštą tekstą apie žvejybą. Kas žino, gal tai taps naujuoju žvejų himnu?

Kuriozinį žaidimą galite pamatyti čia:

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų