„Eurovizijos“ karštinė tęsiasi: žinomi lietuviai atliko šokį pagal „The Roop“ dainą

Praėjusiais metais šokių projektą nugalėjęs pramoginių šokių profesionalų Ustin&Ieva duetas įsitraukė į „Eurovizijos“ karštinę.

Ustin&Ieva (nuotr. Organizatorių)

Įsimintinas choreografijas pagal žymiausius kūrinius statanti ir šimtų tūkstančių ar net milijonų peržiūrų savo „Youtube“ kanale susilaukianti pora, nusprendė sukurti savo šokio versiją, šių metų „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojų The Roop dainai „On Fire“, rašo pranešime spaudai.

„The Roop daina  mus sužavėjo jau nuo pat pirmos Eurovizijos atrankos. Kadangi kartu žiūrėjome Euroviziją, nė neabejojome, kad ši daina turi laimėti! Be to, grupės šokėjai, Miglė Praniauskaitė ir Marijanas Staniulėnas, mūsų artimi draugai. Tai buvo dar viena priežastis palaikyti šią dainą viso konkurso metu.

Apie šokio kūrimą jau galvojome Eurovizijos atrankų metu – juk būtų smagu palaikyti saviškius! Kai ši daina nugalėjo, tvirtai apsisprendėme savo palaikymą išreikšti šokio kalba. Mūsų šokis yra skirtas būtent tam, kad parodytume, jog palaikome savo šalį. Šia daina mes tikrai tikime ir skatiname visus lietuvius patikėti”, − apie šokio idėją pasakoja duetas.

Tiek Ieva, tiek Justinas įsitikinę The Roop dainos sėkme didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Ne viename konkurse patys dalyvavę šokėjai žino, koks yra sėkmingo pasirodymo receptas, bet kuriame tarptautiniame konkurse ir mano, jog būtent „On Fire“ pasirodymas turi pagrindines šio recepto sudedamąsias dalis.

REKLAMA

 „Pati daina nuo pat pirmos sekundės sužavi, turi savyje kažkokį ,,kabliuką”, ją išgirdus norisi judėti. Niekas neabejoja, kad labai stipri šio pasirodymo pusė – šokis. Didžiulėje scenoje dėmesį visuomet pritraukia veiksmas, žiūrovui patinka, kai yra į ką pažiūrėti, o šios dainos judesiai tikrai įsimintini, juk ne veltui Eurovizijos finalo metu visi Žalgirio arenoje esantys žmonės šoko kartu su atlikėjais. Būtent dėl to į savo šokį mes taip pat įtraukėme šiuos judesius. Norime, kad visa Lietuva šoktų kartu ir palaikytų šią nuostabią dainą”, − sako Ustin&Ieva.

Šokėjų duetas neatmeta galimybės kitąmet ir patys su atlikėju ar grupe pasirodyti „Eurovizijos“ atrankoje. Iki šiol daugiau pagal užsienio hitus choreografijas stačiusi pora, nuo šiol savo kanale planuoja dalintis daugiau šokių, sukurtų pagal tautiečių muziką.

„Tikrai norime pradėti daugiau kurti pagal lietuvių kurtą muziką, ne tik pasaulio hitus. Todėl The Roop daina mus tikrai įkvėpė tą padaryti. Mūsų abiejų muzikos skonis yra toks pat – mums visiškai nesvarbu ar tai pop muzika, ar lyrinė, ar techno, jei daina ,,kabina“, vadinasi mes privalome sukurti šokį! Tad dainos, pagal kurias kuriame šokius, yra būtent tos, kurių mes ir klausomės. Juk būtent tada, kai daina patinka, tu gali geriausiai perteikti savo mintis”, − sako duetas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų