Garsenybės pasidavė naktinėms šėlionėms: įspūdingo vakarėlio nepraleido ir Lavrinovičiai

Penktadienio vakarą Vilniaus gatvėje įsikūrusio bei žvaigždžių pamėgto naktinio klubo „Matérialiste“ nepastebėti tiesiog nebuvo įmanoma. Net ir lauke įspūdingai papuoštas klubas kvietė užeiti – tiesa, iš pradžių vakarėlis buvo skirtas tik kviestinei publikai.

Kšištofas Lavrinovičius ir Tatjana Lavrinovič (nuotr. Organizatorių)
79

5-ajame klubo gimtadienyje apsilankė daugybė žinomų veidų.

(79 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybės pasidavė naktinėms šėlionėms: įspūdingo vakarėlio nepraleido ir Lavrinovičiai

Pamėgtos pasilinksminimo vietos gimtadienio vakarėlyje dalyvavo Ieva ir Rolandas Mackevičiai, ledo ritulininkas Dainius Zubrus, Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru Pauliumi, Kęstutis Verslovas, Neringa Čukinienė, Skaistė Semenikė, Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, Jurga Lukauskienė, Naglis Bierancas ir t.t.

Visa naktinio baro kūrybinė komanda niekuomet nestigo išskirtinių idėjų, kaip savo puoselėjimą vietą paversti patrauklia publikai. Vakarėliai čia visuomet pasižymėjo originaliomis dekoracijomis, gera muzika ir įtraukiančiais gyvais atlikėjų pasirodymais. Klubo 5-erių metų gimtadienis – ne išimtis.

Jau ne pirmą sykį naktinio baro šventiniu dekoru rūpinosi talentingasis floristas Mantas Petruškevičius, kurio idėjoms Lietuvoje nėra lygių. „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ įkūrėjas ir vėl nustebino savo vaizduote, kviestinius gimtadienio svečius pakvietęs į mistinį Tvin Pykso miestelį: prie klubo fasado išdygo medžių alėja, priminusi tikrą mišką, o joje slėpėsi durys į nuodėmingą, fantaziją išlaisvinantį, juodos, raudonos ir baltos spalvos žibintais apšviestą miestą.

Pasirodymus gimtadienio vakarą klube surengė gausybė didžėjų ir atlikėjų: Augustė Vedrickaitė, Rūta Loop, Justė Kraujelytė, o šventės pagrindiniu akcentu tapo dainininko Donato Montvydo pasirodymas scenoje.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų