Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar

Vienos labiausiai praėjusiais metais aptarinėtų skyrybų buvo dainininkės Karinos Krysko ir jos mylimojo šokėjo Sauliaus Skambino. Vis dėlto šokėjas atviras – apie tai, kad skirsis, abu jie žinojo jau seniai, paprasčiausiai paskutinį tašką išdrįso padėti tik prieš kelis mėnesius.

TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ S. Skambinas prabilo apie savo ir Karinos santykių pradžią, kodėl jiems nepavyko jų išsaugoti ir kodėl naujojo savo gyvenimo etapo laukia su nekantrumu.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar

S. Skambinas ir K. Krysko žiedus sumainė 2011 metais – likus vos dienai, iki gimstant sūnui. Net ir dabar, prisimindamas santykių pradžią, vyras šypsosi: „Aišku, tai jau praeitas etapas, bet mūsų istorija buvo graži. Šokome projekte, kažkaip sutapo tas vizualus mūsų vaizdas, mes labai gerai sutarėme, abu esame visiškai nekonfliktiški žmonės, nebandome savo ego pakelti virš visų. Pas mus viskas taip gražiai susigulėjo, ir, laikui bėgant, susilipdėme į porą.“

Tiesa, jis neslepia, kad nei jis, nei Karina niekuomet per daug nežiūrėjo į ateitį – stengėsi gyventi dabartimi. 

„Gyvenome lyg ir šia diena – čia ir dabar buvo žmogus, judėjome į priekį, galvojome, kad žengiame žingsnį po žingsnio į kažkokią šviesią ateitį. O kokia ta ateitis, ir kiek ji truks, mes nesvarstėme ir nežinojome“, – sakė S. Skambinas.

Šokėjas pasakojo, kad vienas baisiausių dalykų jam yra beprotiška laiko tėkmė, ir suvokimas, kad gyvenimas iš tiesų yra labai trumpas.

„Ar verta gaišti laiką kažkokiems nesutarimams, svetimų gyvenimų analizavimams, nes laikas tiksi… Paskaičiavau, kiek man metų, ir paskaičiavau, kiek man liko. Man plaukai šiaušiasi – aš suprantu, kad jo nebeliko. Noriu tą likusį gyvenimą nugyventi maloniai, kad ir mane prisimintų kaip šiltą žmogų, ir aš pats dar noriu įspūdžių“, – dabar jau drąsiai apie ateitį kalbėdamas laidoje minėjo Saulius. 

REKLAMA

Taip pat žinomas vyras įsitikinęs ir tuo, kad stiprūs jausmai, kuriuos vadiname meile, iš tiesų niekur nedingsta: „Meilė nesibaigia, ji tiesiog transformuojasi į kitokią. Man tai sudėtinga. Kai susipažįsti su žmogumi, ta meilė būna vienokia, po to ji keičiasi, transformuojasi, vėliau lieka pagarba, dar vėliau – gera draugystė.“

Šokėjas pasakojo, kad abu su Karina apie skyrybas galvojo ilgai – kur kas anksčiau, nei tai „pasigavo“ žiniasklaidai. 

„Psichologinius atskirus gyvenimus gyvenome jau senokai. Bet mes, iš pagarbos vienas kitam, vis tiek po vienu stogu, dėl vaiko bendravome, tarėmės, dirbome. Mes ir dabar vienas kitam padedame, jeigu reikia. Esmė tokia, kad tai buvo senas reikalas, tik galutinis taškas buvo padėtas dabar“, – sakė vyras.

Negana to, jiedu nejaučia kartėlio: „Dėl to nėra jokios nuoskaudos – aš tikrai lenkiu galvą prieš ją. Labai noriu, kad jai sektųsi, labai džiaugčiausi dėl bet kokio naujo gyvenimo vyro – tikrai jam paspausčiau ranką.“

Sauliaus numano žinantis ir juodu išskyrusias priežastis: „Manau, kad mums labiausiai pakišo koją darbai, nes atsiradus šeimai, vaikui, darbai neturėjo sustoti. Per daug laiko leidome atskirai. “

Žinomas vyras pridėjo, kad nepaisant to, kad būdami kartu jiedu išsisėmė, abu pradeda gyventi naują gyvenimo etapą. 

„Manau, kad jis nebus prastesnis, ir, norėčiau manyti, kad jis bus gerokai įdomesnis. Jaučiu, kad prarandu pats save, nes per daug įlindau į šeimos buitį. Supratau, kad šeimoje gali būti tik vienas talentingas, kuriam reikia atidaryti visus kelius. Atrodo, kad visą tą naštą bandžiau pasiimti ant savęs. Bet dabar atėjo laikas pačiam kažką kurti. Visą gyvenimą dirbau – taip jau gavosi, kad vaikas visada šalia būdavo“, – sakė Saulius pridėdamas, kad Karina neturėjo tokių sąlygų, jog galėtų būti darbe su vaiku.

REKLAMA

Vis dėlto net ir sunkiausiais periodais Saulius ir Karina nepažeisdavo vienos svarbios taisyklės: „Mūsų namuose niekada nebūdavo jokių barnių, mes neleidžiame vienas kitam kelti balso, ypač girdint vaikui. O juk gyvenime, šiaip jau, visokiausių dalykų būna.“

Visą pokalbį su S. Skambinu žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmądienį 19:30 per TV3 televiziją.

NEPAMIRŠKIRE UŽDUOTI KLAUSIMŲ KITOS LAIDOS PAŠNEKOVAMS.

Visą laidą apie skyrybas su S. Skambinu, Rolandu Skaisgiriu ir Sandra Žutautiene pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
P
Pagarba
2020-02-23 09:41:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazu stebeti kad dar yra poru kurie moka graziai issiskirti be jokiu barniu ar purvo pilimo vienas ant kito ,linki vienas kitam tik gero ir laimingo gyvenimo ,tai pagarba tokiems zmonems
Atsakyti
-9

R
Rasa
2020-02-23 13:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atminkite mielieji, kad ir ka besusirastumete, kad ir kiek santuokų nutrauktųmėte, su kiekvienu nauju partnerių po keletos metų vėl bus tas pats. Taip Holivudo žvaigždės ir gyvena, pastoviai skiriasi ir ieško naujų potyrių, nors, kad ir ką be susirastų, visada pabaiga ta pati. Reikėtų vertinti savo laiką, kuris greitai teka, vertinti kiekvieną akimirką su savo šeima, puoselėti ta subrandinta meile ir saugoti santuoka. Paskaičiusi jų pasakojimą, nematau ne vienos priežasties dėl kurios reikėtų draskyti santuoka. Bet kaip suprantu čia labiau Karinos noras leistis į naujus nuotykius, tik deja bus pabaiga ta pati.. Ar verta? Manau ne! Išbles ir ta nauja aistra, praras daug laiko brangaus, galiausiai supras, kad vėl situacija kartojasi.
Atsakyti
-13

D
Diana
2020-02-23 11:00:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ne per prastas Saulius, irgi labai gražus vyras. Labai tiko vienas kitam, bet jų reikalas kodėl iširo santuoka. Nenuvertinkit Sauliaus, labai nuostabus vyras.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų