Skaisgirys – apie tai, kas paskatino skyrybas su žmona: dar ir dabar gyvenu pro rūką

Praėjusiais metais Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė daugybė skyrybų – skirtingais keliais suko idealiomis laikytos poros. Dabar, po to praėjus kuriam laikui, žinomi žmonės atsiveria ir pasakoja, kaip visa tai paveikė juos iš tiesų.

TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ savo istorija pasidalijo ir su žmona Vaida Skaisgire besiskiriantis žinomas Lietuvos prodiuseris, Rolandas Skaisgirys. 

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skaisgirys – apie tai, kas paskatino skyrybas su žmona: „Dar ir dabar gyvenu pro rūką“

„2013 metais aš buvau euforijoje – gimė sūnus, ir atrodė, kad aš nieko geriau gyvenime neturėsiu. Bet situacija buvo tokia, kad už kelių mėnesių mirė mama, ir mane areštavo su byla, kuri dar ir po šiai dienai tęsiasi“, – laidoje pasakojo prodiuseris.

Žinomas vyras įsitikinęs, kad visa tai jį negrįžtamai pakeitė. „Buvo lūžis – iš tikro, ir po šiai dienai, aš, matyt, neatsigaunu. Psichologiškai, viduje, tai mane netgi įvedė ir į skyrybų procesą, ir į santykių pairimą. Tiesą pasakius, aš dar ir dabar gyvenu pro rūką. Norisi būti linksmam, norisi būti su geru bajeriu, norisi būti šmaikščiam, bet neišeina. Nors atrodo, kad tą turėjai“, – žodžių nevyniodamas į vatą sakė R. Skaisgirys. 

Prodiuseris atviravo ir apie tai, kad skyrybas priimti jam sunku iki šiol, o apie pasibaigusią meilę negali būti nė kalbos.

„Aš iš tikrųjų nemanau, kad meilė baigiasi. Ji absoliučiai niekada nesibaigia. Užmiršti to, kas buvo, man atrodo, yra neįmanoma. Mano gyvenime buvo tų meilių ir aš jas tikrai visas atsimenu. Tik tiek, kad laikas padaro tai, kad tu jas prisimeni gražiai“, – pasakojo žinomas vyras.

REKLAMA

Vis dėlto anot jo, visada aišku, kas dėl skyrybų kaltas, ir keli tokiais būti negali: „Yra tos nuvalkiotos frazės, kad nebūna vienas kaltas, kad abu būna kalti. Nežinau, man atrodo, kad tai – bullshit’as. Realiai būna vienas kaltas.“

R. Skaisgirys pridėjo, kad visuomet santykiuose su moterimis imdavo pastebėti, kada reikalai ima krypti į blogąją pusę, o dabar supranta, kur galėjo būti ir skyrybų priežastis.

„Tu bandai ieškoti priežasčių, ko trūko tam kitam žmogui. Netgi naujame savo filme pagrindinį akcentą dėjau į žodį „dėmesio“, – sakė jis.

Visą pokalbį apie skyrybas su R. Skaisgiriu, Sauliumi Skambinu ir Sandra Žutautiene galite pamatyti peržiūrėję „Visi mes žmonės“ laidą. 

Laidos įrašas:


Rašyti komentarą...
A
2020-02-24 23:16:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip,jis teisus,visada yra vienas kaltas,ir nereikia čia jokių mokslų pripažinkim teisybę vnk.gerbiu jį,šneka tiesą žmogus,baikim vaidint,mes neamžini
Atsakyti
0

L
Lietuvė
2020-02-20 22:24:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gaila, tokie visi gražūs!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų