74 metų Pamelos vyras – „Holivudo blogiukas“: nešvankūs pasiūlymai ir romanai su garsenybėmis

Visai neseniai užsienio pramogų pasaulį sudrebino netikėta žinia – seksualioji „Gelbėtojų“ žvaigždė Pamela Anderson ištekėjo už 22 metais vyresnio, 74 metų kino prodiuserio bei milijardieriaus Jono Peterso.

Jon Peters ir Pamela Anderson (nuotr. SCANPIX)
24

Ir nors tiek Pamelai, tiek ir jos mylimajam tai jau 5-oji santuoka, panašu, kad abu jie savo sprendimu yra itin patenkinti.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legendinė„Friday“ atlikėja po 10 metų: teko sulaukti net mirtimi grasinančių laiškų

Įdomu tai, kad pora susitikinėjo ir kur kas anksčiau – prieš 30 metų. Vadinasi, pirmąkart su vyru moteris ėmė susitikinėti vos sulaukusi 19 metų. „Panašu, kad Dievas tikrai turi planą“, – šitaip trumpai savo sprendimą paaiškino kino žvaigždė.

Tiesa, praėjusios sužadėtuvės vestuvėmis Pamelai nesibaigė. Didieji jos gerbėjai pamena, kad vos tik prieš keletą mėnesių aktorė galutinai išsiskyrė su savo buvusiu sužadėtiniu, futbolininku Adilu Rami, kuris už moterį jaunesnis net 18 metų. 

Panašu, kad futbolininkas, dėl kurio ji netgi buvo persikėlusi gyventi į Prancūziją, stipriai ją įskaudino. „Jis nuolat juokaudavo apie kitus žaidėjus, kurie turėdavo meilužes, įsikūrusias prie pat jų ir jų žmonų butų. Jis vadindavo juos montrais, bet iš tiesų, jis ir pats toks yra“, – be jokio gailesčio „Instagram“ brūkštelėjo Pamela.

Dabartinis P. Anderson vyras – ne ką prastesnis. Pasirodo, kad anksčiau jis netgi turėjo romaną su Barba Streisand. Tiesa, yra ir kita pusė – pasirodo, kad vyras jautė priklausomybę nuskausminamiems, be to, ne kartą buvo įsipainiojęs ir į sekso skandalus. Negana to, jis žinomas kaip „Holivudo blogas berniukas“.

REKLAMA

Pirmąsias savo vedybas J. Petersas iškėlė vos 17 metų. Jis vedė Henriettą Zampitellą ir perėmė jos šeimos grožio salonų verslą. Netrukus vieną saloną jis atidarė ir populiarioje Rodeo Drive gatvėje.

Apie jo nepaprastą verslumą gerai atsiliepė ir Peterso antroji žmona, kuri teigė, kad garsūs žmonės iš pradžių įsimylėdavo jį, o vėliau leisdavo jam ką tik norisi daryti su jų plaukais.

Vėliau jis įsiliejo į kino verslą, ir turėjo romanus su tokiomis moterimis, kaip Barbra Streisand ar Kim Basinger. Vis dėlto į pirmą savo raudonojo kilimo premjerą jis vedėsi ne kažkurią iš šių moterų, o būtent P. Anderson, kurią jis sutiko „Playboy“ dvare.

Pamela Anderson

„Įėjau ir prie baro pamačiau sėdintį šį angelėlį. Tai buvo Pammi, jai buvo gal 19 metų. Jau tada žinojau, kad ji bus didelė žvaigdė“, – taip apie dabartinę savo mylimąją atsiliepė P. Anderson.

Tiesa, Jonui tuo metu buvo 41 metai. Nepaisant to, jie ne tik susitikinėjo, bet kartu ir gyveno. Jis jai mokėjo už aktorystės, dainavimo ir vokalo pamokas, kad moteris galiausiai taptų puikia aktore. Žinoma, jis jai patarė nepozuoti „Playboy“ žurnalui, tačiau ji tai praleido pro ausis.

Vėliau jis pirmąkart jai pasipiršo, o P. Anderson atsisakė. „Po 30 metų mūsų amžiaus skirtumas nebeatrodys toks didelis“, – tąkart jai pasakė J. Petersas.

Kino prodiuseris prisiminė, jog ne kartą aktorę gelbėjo iš bemušančio vyro gniaužtų, rūpinosi jos vaikais. Pačio Jono situacija tuo metu prastėjo, verslas patyrė daug nuostolių. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad siekdamas, jog aktoriai vaidintų jo filmuose, jis vienąkart privačiu lėktuvu vienai moteriai nusiuntė gėlių, o aktoriui Jackui Nicholsonui siūlė narkotikų ir prostitutę, kad šis tik sutiktų vaidinti filme „Batman“.

Ir nors vėliau tiek Jono, tiek ir Pamelos gyvenimuose buvo daugybė pakylimų ir nuosmukių, panašu, kad dabar abu jie jaučiasi radę laimę būtent vienas kito glėbyje.


Rašyti komentarą...
T
Toma
2020-01-26 16:16:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sena tarka, duočiau 62 metus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų