„X faktoriaus“ superfinale – širdį virpinantis Mildos ir Veklenko pasirodymas

„X faktoriaus“ projektą nugalėjusi Milda Martinkėnaitė išpildė keletą savo svajonių. Viena jų buvo atlikti kūrinį kartu su Eurovizijos konkurso Lietuvoje nugalėtoju Jurijumi Veklenko.

Jurijus Veklenko ir Milda Martinkėnaitė

„Žinojau, kad Jurijus dalyvavo Eurovizijoje, labai palaikiau jį, tam tikra prasme mes esame susiję“, –  apie galimybę dainuoti su vienu mėgstamiausių jos Lietuvos atlikėjų prieš „X faktoriaus“ superfinalą kalbėjo Milda.

„Ši panelė, moteris man užkliuvo. Jos nuoširdumas ir paprastumas labai užkliuvo. Aš esu ganėtinai paprastas žmogus, nelabai dedu iš savęs tuo, kuom nesu ir man tokie žmonės labai patinka. Noriu padėti jai iškovoti taip trokštamą pergalę“, – apie Mildą gražiai atsiliepė ir Jurijus. 

Naujai iškeptas duetas atliko „Labirinth“ hitą „Beneath Your Beautiful“ ir sulaukė gausių publikos aplodismentų.„Tikai buvo labai gražus duetas, subrendęs ir tu tikrai ėjai kaip į pirmą pasimatymą. Buvo fantastiškai ištransliuoti jausmai, juntamas drebulys, esate fantastiškas duetas“, – po pasirodymo juos įvertino laidos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. 

Visą pasirodymą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
S
Senjora.
2020-01-04 08:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
As pritariu, kad antra ir trecios vietos butu apdovanotos ,tai BUTINA.
Atsakyti
0

S
Senjora
2020-01-04 08:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
2 ir3 vietos turi but apdovanotos
.Tai BUTINA.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų