Bružas atšventė 40-ies metų jubiliejų: nustebino netikėtos staigmenos

Gruodžio 1 d. vakarą publika ir kviestiniai svečiai rinkosi į sausakimšą „Vilniaus mažąjį teatrą“ pasveikinti improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktorių Audrių Bružą.

Savo gimtadienį aktorius Audrius Bružas sutiko teatro scenojeNuotraukų aut. Dainius Putinas)(
15

Žinomas vyras tiesiai iš Vokietijoje vykusio tarptautinio improvizacijos festivalio į savo 40-ies metų jubiliejaus šventę grįžo su apdovanojimais, rašoma pranešime spaudai.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savo gimtadienį aktorius Audrius Bružas sutiko teatro scenoje

Gimtadienio šventę Audrius pradėjo kartu su „Kito kampo“ aktoriais, surengdami kultiniu tapusį improvizacijos šou „Gero juoko dozė“. Nemažiau netikėta staigmena aktoriui tapo ir improvizuoti sveikinimai: draugai, aktoriai, gerbėjai skyrė dainas, sukurtas eiles bei dovanojo dovanas.

„Didžiąją dalį laiko praleidžiu teatre. Visas mano gyvenimas yra su juo susijęs. Dvidešimt metų esu šiame profesiniame kelyje, vienuolika iš jų – improvizuojant. Teatras man yra darbo vieta ir gyvenimo būdas, bet šį vakarą jis žiūrovams, draugams ir bičiuliams tapo geriausia vieta, kurioje galima švęsti. Tokia yra mano profesija: dalintis juoku, kurti geras emocijas scenoje“, – apie sprendimą gimtadienį minėti teatro scenoje pasakojo Audrius.

„Gimtadienio dieną jaučiausi šventiškai. Atvykus į teatrą, kolegos mane pasitiko keistai tylėdami, o pasirodymo metu jie buvo parengę daug siurprizų. Jutau jaudulį, kadangi į šventę buvo pakviesta daug draugų, bičiulių. Taip pat atėjo ir tie mūsų teatro gerbėjai, kurie norėjo ir turėjo progą būti spektaklyje ir gimtadienio šventėje. Kartu mane lydėjo ir labai keistas jausmas, nes dažniausiai improvizuojant scenoje pasimetimo nebūna. Vakaro pradžioje mačiau pasitempusius, pakylėtus ir šventiškai nusiteikusius svečius. Tačiau kai pradėjome improvizacijos pasirodymą, tiek aktoriai, tiek publika vienas kitam dovanojo siautulį ir juoką“, – šventės įspūdžiais dalinosi Audrius.

 


Rašyti komentarą...
G
Gerbėjas
2019-12-02 19:03:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai !!! Bet kodėl atrodote toks suvargęs?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų