„INOVOX 1 minutės iššūkio“ akimirkos Klaipėdoje: dalyviai stebino originalumu

Klaipėdoje, PC Akropolis, lapkričio 13 d. vyko „INOVOX 1 minutės iššūkis“, kurio metu klaipėdiečiai traukė Vytauto Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventė“.

„INOVOX 1 minutės iššūkio“ akimirkos Klaipėdoje (nuotr. Fotodiena.lt)
25

Klaipėdos Akropolyje susirinkusieji iššūkio dalyviai atsisėdę už KIA automobilio vairo stengėsi kaip įmanoma linksmiau ir originaliau atlikti visiems puikiai žinomą dainą, pritraukdami vis daugiau smalsuolių. 

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „INOVOX 1 minutės iššūkio“ akimirkos Klaipėdoje

Štai šiuo metu daugiausiai balsų surinkusi Vanesa išsiskyrė ne tik savo drąsa, bet ir originaliais sprendimais atliekant dainą. Pamatykite, kaip mergina sumąstė išsiskirti iš kitų dalyvių:

Klaipėdietė Viktorija visus kaip reikiant nustebino savo vokaliniais sugebėjimais ir naujomis dainos variacijomis. Išgirskite Viktorijos pasirodymą: 

REKLAMA

Dar vienas iššūkio dalyvis Juozas nusprendė surengti muzikinį pasirodymą ir sėsdamas už KIA automobilio užgrojo saksofonu. Sutiksite, kada šis sprendimas tikrai neeilinis:

Visus „INOVOX 1 minutės iššūkio“ dalyvių pasirodymus Klaipėdoje galite išvysti čia, o šią savaitę susitinkame Šiauliuose, kur dalyviai bus kviečiami traukti dar vieną nuotaikingą hitą. Kokia tai daina ir visas kitas konkurso naujienas galite rasti čia


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų