Prabilo Markle mokytoja: vienas hercogienės bruožas buvo matyti jau vaikystėje

Buvusi aktorė, o šiuo metu hercogienė Meghan Markle yra viena žinomiausių ir labiausiai aptarinėjamų pasaulio moterų. Vis dėlto visai neseniai dėl nuolatinio šmeižto, ji ir jos vyras princas Harry padavė britų spaudą į teismą.

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
4

Tiesa, net ir tai nesustabdė žmonių – naujausioje dokumentinėje juostoje apie hercogienę prabilo ir jos buvusi mokytoja.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kūno kalbos ekspertė įvertino Markle: kai kas staiga pasikeitė

Ilise Faye pasakojo, kad Sasekso hercogienė nuo mažų dienų buvo tikrų tikriausia lyderė ir visuomet užstodavo tuos, kuriems reikalinga pagalba.

M. Markle su I. Faye bendravo iki 13 metų, kol lankė mokyklą Holivude. Buvusi hercogienės mokytoja teigė, kad žinoma moteris net ir jaunystėje stengėsi pasisakyti ir visais savo veiksmais kovoti tik už tai, kuo iš tikrųjų tiki.

„Ji buvo vienas iš tų vaikų, kurie užstodavo tuos, kurie jautėsi nepilnavertiškai. Ji visuomet kovojo už tai, kuo tiki, ir tarp savo draugų buvo lyderė“, – sakė I. Faye.

Pasak mokytojos, net būdama jauna, M. Markle įkvėpė kitus kovoti prieš Persijos įlankos karą, nes jos draugo brolis tarnavo armijoje, ir turėjo iškeliauti ten kovoti. 

„Mokykla jai visuomet buvo svarbi, mokymasis – taip pat. Ji turėjo savo balsą. Ji – neįtikėtinai protinga, siekianti tikslų ir visą gyvenimą norėjo atnešti pokyčių“, – gražių žodžių buvusiai auklėtinei negailėjo mokytoja.

Naujienų portalas tv3.lt pirmena, kad dar visai neseniai M. Markle paskelbė, kad jau netrukus 6 savaites ilsėsis nuo karališkųjų pareigų, mat jaučia, jog daugiau laiko turėtų praleisti su savo šeima – vyru princu Harry ir 6 mėnesių sūneliu Archie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų