Beyonce šeimą drebina skaudžios žinios: viešumoje pasirodė dar viena liūdna naujiena

Visai neseniai paaiškėjo, jog skirtingais keliais suka dar viena garsi pramogų pasaulio pora. Beyonce sesuo Solange Knowles ir jos mylimasis, su kuriuo vedyboje pragyveno 5 metus – Alanas Fergusonas – nusprendė skirtis.

Beyonce Knowles ir Solange Knowles (nuotr. SCANPIX)
6

Ir nors savo santykius jie visąlaik laikė paslaptyje, apie šį, naują etapą, Solange nusprendė kalbėti garsiai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beyonce šeimą drebina skaudžios žinios: viešumoje pasirodė dar viena liūdna naujiena

Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje moteris išsakė, kodėl jiedu su Alanu – nebe pora.

Pasidalijusi 3 savo nuotraukomis, garsi moteris rašė: „Visuomet stengiuosi gyventi teisingai, nepaisant to, kokia bjauri ar pilna yra meilė. Aš tai pat visuomet stengiuosi apsaugoti savo širdį ir gyvenimą, kai jis keičiasi. Prieš 11 metų aš sutikau fenomenalų vyrą, kuris pakeitė mano gyvenimą iš pagrindų. Kiek anksčiau šiais metais mes išsiskyrėme (nepaisant to, kad tai neturėtų niekam rūpėti), ir aš manau, kad aš turiu apsaugoti savo tiesą ir gyventi taip, kaip gyvenau anksčiau“, – rašė Solange pridėdama, kad niekas nėra tobulas, o tokie išbandymai gyvenime turėtų būti palydėti šviesos.

Solange Knowles ir Alan Ferguson, Beyonce ir Jay-Z

Tiesa, tai ne vienintelės liūdnos žinios atlikėjos Beyonce šeimoje – atlikėjos ir Solange tėvui bei vadybininkui Matthew Knowlesui nustatytas krūties vėžys.

67-erių vyras nusprendė apie tai pasisakyti viešai siekdamas paraginti kitus vyrus pasitikrinti ir laiku užkirsti kelią ligai.

Apie jam diagnozuotą klastingą ligą vyras kalbėjo populiarioje JAV pokalbių laidoje „Good Morning America“.

REKLAMA

Vyras pas gydytojus apsilankė dėl ant marškinių ir patalynės aptiktų kraujo taškelių. Gydytojai vyrui liepė pasidaryti mamogramą ir tyrimus, kurie diagnozavo ligą.

Matthew buvo skaudu apie tai kalbėti: „Kodėl iš visų ligų, kuriomis galėjau sirgti, susirgau būtent šia.“

Pasikeitė ir vyro požiūris į gyvenimą: „Man iki šiol svarbiais buvę dalykai tokie nebėra.“

Garsioji atlikėja Beyonce savo pavyzdžiu įkvepia tūkstančius moterų. Viena sėkmingiausių pasaulio atlikėjų kartu su vyru Jay-Z sukūrė tikrą imperiją, kurios, panašu, neišskirs niekas.

Visai neseniai buvo pristatyta ir dokumentinė juosta apie garsiąją atlikėją, kuri atvirai papasakojo, ką jai teko iškęsti, kai laukėsi dvynių Rumi ir Siro, bei kaip sunku grįžti į sceną po to.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų