„Seksas ir miestas“ aktorė įaudrino fanus: apie serialą nuo šiol galvosite kitaip

Serialą „Seksas ir miestas“ yra mačiusi tikriausiai kiekviena – keturių moterų, gyvenančių Niujorke, gyvenimas ir meilės istorijos prie televizoriaus ekranų ne vienerius metus prikaustydavo daugybę moterų visame pasaulyje.

„Seksas ir miestas“ (nuotr. SCANPIX)
5

Todėl net serialui ir pasibaigus, kalbos apie jį netyla iki šiol.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Seksas ir miestas“ aktorė įaudrino fanus: apie serialą nuo šiol galvosite kitaip

Visai neseniai interviu užsienio žiniasklaidai davusi pagrindinį žurnalistės Carrie Bradshaw vaidmenį sukūrusi aktorė Sarah Jessica Parker nustebino serialo gerbėjus. Žinoma moteris pateikė kiek netikėtą versiją apie visą serialą.

Anot S. J. Parker, nepaisant to, kad serialas nuolat sukosi apie Carrie ir jos draugių (Samanthos, Mirandos ir Charlotte) gyvenimus, aktorė tikina, kad visų šių draugių gal niekuomet net ir nebuvo!

„Pagalvokite: galbūt Carrie jas išsigalvojo? Ji kiekvieną savaitę pasakodavo po istoriją. Viskas sklisdavo iš jos požiūrio taško“, – teigė ji.

Moteris savo teorija patvirtina tuo, jog Carrie, būdama žurnaliste, kiekvieną savaitę parašydavo tekstą apie save ar savo draugių gyvenimus. O štai kai 6-ojo sezono dalyje ji išvyko pas mylimąjį menininką Aleksandrą Petrovsky į Paryžių, ji kompiuterį paliko namie, Niujorke.

Tai, anot S. J. Parker, buvo pirmasis kartas, kai ji pati nepasakojo savo istorijos, o juk būtent tai ją ir jungė su draugėmis ir patvirtindavo jų egzistavimą. 

Tiesa, tai – jau ne pirmas kartas, kai aktorė pateikia netikėtų teorijų apie serialą. Dar 2016-aisiais S. J. Parker pasakė, kad pagrindinė serialo aktorė Carrie, jos manymu, yra nebrandi. Aktorė pasakojo, kad tai, jog Carrie visuomet tikėjosi meilės ir tik meilės, darė ją vaikiška.

O dar kiek anksčiau – 2015–aisiais – Sarah patikino, kad realiame gyvenime ji yra kardinaliai kitokia, nei jos suvaidinta Carrie. „Manau, kad daug kas apie Carrie nesutampa su mano realiu gyvenimu. Mūsų pasirinkimai radikaliai skiriasi“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų