Nepatikėsite savo akimis: rusaitės kojos – ilgiausios pasaulyje

Sunku patikėti, kad Gineso rekordininkė Ekaterina Lisina dar paauglystėje patyrė žiaurias patyčias dėl neva tai per ilgų kojų. Aukštaūgė mergina gali pasigirti, kad jos kojos siekia beveik 133 centimetrus. 

Ekaterina Lisina (tv3.lt fotomontažas)
8

32-ejų rusaitė gimė aukštaūgių šeimoje, tačiau nei jos tėtis, mama ir brolis merginos ūgio nepranoko – jis siekia 2 metrus 6 centimetrus.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ilgiausių kojų pasaulyje savininkė Ekaterina

Ekaterina žiniasklaidai pasakojo, kad dar mokykloje ji kentė žiaurias patyčias – klasiokai bei kitų klasių mokiniai iš jos tyčiojosi dėl per ilgų kojų ir labai aukšto ūgio. Ekateriną kiti vadino žirafa, sakė, kad ji – nesveika. 

Mergina nusprendė įrodyti visiems žmonėms, kurie kažkada ją menkino ir žemino, todėl nusprendė tapti modeliu. Ji nusispjovė į stereotipus, kitų apkalbas ir pasiekė to, apie ką svajojo. 

Anksčiau Ekaterina buvo krepšininkė, tačiau nusprendė mesti sportą ir pasukti į grožio industriją. Čia mergina ir buvo pripažinta Gineso pasaulio rekordų atstovybės aukščiausiu profesionaliu modeliu bei didžiausių pėdų savininke Rusijoje. 

Be to, pasitikėjimo savimi įgavusi moteris taip pat sulaukė ir gausybės vyrų dėmesio – ji tvirtino, kad ją į pasimatymus kvietė net garsenybės, kurios negailėjo komplimentų Ekaterinai.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų