Burlinskaitė palietė opią problemą: „Nėra tobulų žmonių“

Neretai atrodo, kad garsenybės gyvena išties nuostabų gyvenimą, vis dėlto vis daugiau įžymybių skuba priminti, kad jie – lygiai tokie patys žmonės, kaip ir likusieji, o viskuo, ką matome socialiniuose tinkluose, aklai tikėti nereikėtų.

Indrė Burlinskaitė (nuotr. asm. archyvo)
23

Visai neseniai apie tai prabilo ir žinoma kūno rengybos trenerė, Indrė Burlinskaitė.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Burlinskaitė įsiamžino su mylimuoju: abu pademonstravo įspūdingus presus

Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje žinoma moteris pasidalijo profesionalioje fotosesijoje padaryta savo nuotrauka, po kuria rašė:

„Socialinių tinklų erdvė yra vieta, kur nuolatos matome tik įspūdingus vaizdus, ryškias spalvas, besišypsančius žmones tobulomis figūromis ir dar tobulesniais jų gyvenimais. Ilgainiui šie vaizdai mus verčia demonstruoti tą patį, užsidėti kaukę ir publikuoti tik tai, kas gražu ir pozityvu. 

Tačiau.. nėra nei tobulų žmonių, nei tobulų gyvenimų. Visi mes grįžę į namus pasiliekame su tikraisiais jausmais ir tikruoju savo gyvenimu. O jis yra nudažytas įvairiomis spalvomis: turi ir juoda, ir balta.

Negalvok, kad esi blogesnis, mažiau laimingas ar mažiau turintis. Visi mes po tuo pačiu lietumi užaugom.“

Vėliau naujienų portalui tv3.lt Indrė atskleidė, kodėl pati yra linkusi naudotis socialiniais tinklais.

„Internetinės svetainės man asmeniškai yra reikalingos ir naudingos komunikuojant su klientėmis, ieškant naujų idėjų sporto temomis. Išmeginu ir įvertinų kitų sportininkių siūlomus pratimus, rekomenduoju juos arba ne savo pasekėjoms“, – pasakojo žinoma moteris.

Vis dėlto ji pridėjo, kad ir socialiniai tinklai turi tiek privalumų, tiek ir trūkumų.

„Kaip ir viskas gyvenime, taip ir socialiniai tinklai turi ir pliusų ir minusų, reikia nepasinerti į juos aklai, atskirti, kas tikra, kas ne“, – siūlė I. Burlinskaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų