Paviešintos Bieberio vestuvių nuotraukos: nuotaka suknelėje užkodavo žinutę

Dar praėjusią savaitę žiniasklaidą nušvietė žinia, kad garsus atlikėjas Justinas Bieberis iškėlė prabangią puotą su savo sutuoktine Hailey Baldwin – pora galiausiai atšoko vestuves su svečiais. 

Justin Bieber, Hailey Bieber (tv3.lt fotomontažas)
10

Poros vestuvėse buvo ne tik daugybė religinių motyvų, bet ir prabangos – jiedu puotai užsinuomojo visą viešbutį.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberis pagaliau atšoko vestuves su Baldwin: sveikino garsiausi pasaulio veidai

Ilgą laiką socialiniuose tinkluose nepasirodė nei viena nuotrauka iš ceremonijos, tačiau dabar garsenybės savo gerbėjus palepino romantiškais ir svajingais tuoktuvių kadrais. 

Hailey savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji ir Justinas pozuoja savo vestuvių dieną. 

Daugelio dėmesį taip pat patraukė ir tai, kad Hailey 4 metrų suknelė taip pat turėjo ir užkoduotą žinutę – ilgo veliumo pabaigoje buvo išsiuvinėti angliški žodžiai, kurie reiškė „Kol mirtis mus išskirs“. Tai – ypatinga žinutė J. Bieberiui.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Justinas su Hailey jau ilgai planavo surengti didelę ceremoniją, kurioje dalyvautų jų artimi draugai bei šeimos nariai. Ir nors jų vestuvės buvo atidėtos jau kelis kartus dėl Justino psichinės sveikatos, dabar teigiama, kad jis jaučiasi kur kas geriau.

Tiesa, dar šią žiemą Hailey Baldwin apie santuoką kalbėjo taip, lyg būtų buvusi priversta susituokti. Prieš tai ji neturėjo rimtų santykių, tačiau dabar, nors ir atrodo laiminga, ne vieną kartą yra minėjusi, kad santuokoje gyventi jai yra baisu ir sunku.

REKLAMA

Kalbėdama su Kendall Jenner viename radijo šou, modelis Hailey dar kartą prakalbo apie tai, kad susituokusi jaučiasi keistai.

„Tai tikrai labai baisu, būti tokiai jaunai ir jau susituokusiai. Tai baisu, tačiau tai yra žmogus, kurį buvau įsimylėjusi tiek daug metų“, – sakė ji.

Baldwin taip pat pridūrė, kad kol nepasirašė vedybinių dokumentų, neįsivaizdavo, ką reiškia būti susituokusiai ir pasižadėti mylėti iki gyvenimo galo, tačiau tik tai padariusi suprato.

„Buvau kūdikis, neturėjau daug patirties, o dabar esu susituokusi“, – sakė ji.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų