Pliadytės kūną papuošė mįslingas piešinys: kitos nori kopijuoti

Buvusi grupės „Naujosios pupytės“ narė bei populiaraus drabužių butiko „Dolce Vitta Boutique“ įkūrėja Vita Pliadytė-Jakutienė savo gerbėjus žavi nepriekaištinga išvaizda, taip pat moteris nebijo padailinti kūno išskirtiniais piešiniais.

Vita Pliadytė (nuotr. asm. archyvo)
5

Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt garsi moteris atskleidė, kad dėl vienos tatuiruotė teko susipykti ir su mama.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vita Plaidytė apie aistrą

Vita manė, jog pirmoji jos tatuiruotė bus pirma ir paskutinė, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis: „Aš nežinau, ar tai užkrečiama, ar kas, bet vis tiek pirmos ir paskutinės tatuiruotės nebūna. Po antros tatuiruotės aš nebesakau, kad tai bus paskutinė“, – šypteli ji.

Asmeniškos tatuiruotės

Pirmąją tatuiruotę atlikėja pasidarė būdama 30-ies: „Tada jau buvau subrendusi ir puikiai žinojau, ko noriu. Mano tatuiruotės nėra padarytos dėl grožio, jas darausi, nes tai kažką man reiškia, susiję su tam tikrais atsitikimais. Nebūtinai tie nutikimai turi būti gražūs, bet man jie yra svarbūs, kažką reiškiantys.“

Moteris turi jau aštuonias tatuiruotes, kurios jai asocijuojasi su svarbiais gyvenimo įvykiais.

„Manau, kad kiekvienas žmogus turi paslapčių, nutylėjimų, todėl man jos yra labai asmeniškos“, – apie tatuiruočių reikšmę moteris nebuvo linkusi atvirauti.

Vitai teko susidurti su nemalonia situacija, kuri ją kiek įpykdė. Moteris socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose matosi ir jos tatuiruotės.

REKLAMA

„Girdėjau tokią istoriją, kad į vieną meistrę kreipėsi mergina ir paprašė, kad ši padarytų tokią pačią tatuiruotę, kokią turiu aš. Man tai yra labai juokinga ir net pikta. Labai nenorėčiau, kad kažkokia mergaitė, kuri galbūt nėra net to išgyvenusi, ir su manimi susijusi, vaikščiotų su tokia pačia tatuiruote“, – teigė Vita.

Pykosi net su mama 

Moteris atvirauja, kad dėl vienos tatuiruotės teko ir susipykti su mama: „Ant nugaros turiu kryžių. Dėl šio piešinio teko susipykti su mama, nes ji manė, kad tatuiruotė neva reiškia, kryžiaus nešimas visą gyvenimą. Aš kaip tik esu optimistė, manau, kad kryžius mane saugos.“


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-09-10 09:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tatuiruotės tai kaip liga ,kaip rukymas. Grožį jaunam žmogui duoda gamta ir to užtenka.
Atsakyti
-1

d
donis
2019-09-10 10:08:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
o placialupe vel susigalvojo pasireklamuoti nemanau kad protingos moterys ar merginos nores ja kopijuoti geriau tegu veida susitvarko si ponia nes nuo operaciju panaseja i ateive
Atsakyti
-1

=
=DD
2019-09-10 22:57:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilnas pinterestas tokiu isskirtiniu tattoo=DDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų