Niujorko mados savaitėje – įspudingi dizainerių kūriniai ir neregėti podiumai

Niujorko mados savaitėje – įspūdingų kolekcijų pristatymai. Garsiausi mados guru vis dažniau tradicinį podiumą iškeIčia į netradicines erdves. Pavyzdžiui, amerikiečių dizaineris Tommy’is Hilfigeris savo šedevrams parodyti pasirinko teatrą.

Legendiniame Harlemo „Apollo“ teatre – tikras vakarėlis. Grojant gyvai muzikai, čia įvažiuoja mėlynas kadilakas su dar daugiau muzikantų. Viską stebi minia žmonių ir čia pateko tikrai ne visi norintys. Netrukus netradicinėje mados pasauliui erdvėje žengia garsiausios manekenės. Jos pristato amerikiečių dizainerio Tommio Hilfigerio kartu su 23-ejų dainininke ir aktore Zendaya sukurtą rudens kolekciją. Juos įkvėpė – 8-ojo dešimtmečio stilius.

„Tačiau tai labiau rafinuota. Medžiagos įvairesnės ir dėl to, kad ruduo. Deriname vilną, velvetą ir odas. Tiesa, odos elementų turėjome ir praėjusioje kolekcijoje, tačiau ši – prašmatnesnė“, – sako dizaineris Tommy Hilfiger.

Be to, šiame kolekcijos pristatyme šio dizainerio gerbėjai galėjo ne tik akis paganyti, bet ir iškart įsigyti tuos drabužius, kurie labiausiai patiko. Tiesa, patys kolekcijos pristatymo organizatoriai neatskleidžia, ar pasiteisino šis „Pamatyk ir pirk“ renginio formatas.

Tuo tarpu jau gerokai ramesnėje aplinkoje savo kolekciją pristatė prabangių drabužių kūrėjas Laquanas Smithas. Jo pavasario – vasaros kolekcija – glamūrinė, provokuojanti ir įkvėpta, kaip dizaineris sako, Teksaso ir Las Vegaso atmosferos. Pagrindinis kolekcijos aksesuaras – kaubojiška skrybėlė, medžiaga – džinsas, o raštai – gepardiniai ar gyvatės odos. Mados savaitės renginiai Niujorke vyks dar dvi dienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų